Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Velkoobchod s oblečením Xfer.cz

2 min read

Potřebujete pro své zaměstnance pracovní oděv? Sháníte pro sportovní tým jednotné mikiny, trička či čepice? Chcete pořídit reklamní textil pro zákazníky? V takovém případě se můžete obrátit na velkoobchod s oblečením. Jedním z nich je například společnost Xfer s.r.o., která na trhu s reklamním, firemním i sportovním oblečením působí více než dvacet let.

Prodejní portfolio značek

V první řadě vám představíme seznam značek, které má velkoobchod s oblečením ve svém portfoliu. Samozřejmě má svou vlastní značku Xfer, pod kterou prodává kvalitní reklamní trička, mikiny i polokošile. Dále ve velkoobchodě narazíte na oblečení pro volný čas od španělské značky ROLY a na baseballové a zimní čepice od výrobce coFEE.

Sortiment je široký

Stačí se podívat na webovou stránku velkoobchodu, kde najdete trička, polokošile, mikiny, fleece oděv, bundy, vesty, sportovní oblečení, čepice, pracovní oblečení a také tašky. Pochopitelně nechybí ani kategorie s výprodejovým zbožím, a tak můžete některé kousky zakoupit za přijatelnější cenu.

Xfer si zakládá především na kvalitě, což si spousta partnerů pochvaluje. Nemusíte se tak bát, že by byla reklamní trička nepoužitelná a nápis se sloupával. Za takový reklamní předmět by vás zákazníci pomluvili, což není primární cíl.

Služby

S oblečením souvisí i služby, což si velkoobchod s oblečením – Xfer uvědomuje. Zajistí vám tedy potisk a výšivku na oblečení. Nadstandardní službou je zakázková výroba, která je určena pro velkoobchodní partnery. V neposlední řadě vám Xfer zprostředkuje i dopravu. Objednané oblečení vám přijde včas na určené místo.

Objednávat si z velkoobchodu mohou společnosti a živnostníci s přiděleným identifikačním číslem. Stačí se zaregistrovat a získáte i aktuální ceníky s katalogy ke stažení, budete mít přehled o objednávkách a v případě nákupu nad 5 000 Kč bez DPH je doprava zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient