Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Úvěr na auto pro lidi s nízkou bonitou

3 min read

Televizní reklamy automobilových výrobců lákají na nová a levná vozidla. Jestliže vám v garáži stojí staré auto, pak neváhejte a kupte si nové, ať už přímo z autosalonu či autobazaru. Ale před koupí vozidla často lidem brání nedostatek vlastních peněžních prostředků. Nebojte se na auto půjčit, protože dnes bankovní i nebankovní společnosti nabízí úvěr na auto s výhodnými podmínkami. Podívejme se tedy, jaké výhody a nevýhody mají bankovní a nebankovní úvěry.

Do banky pouze s pravidelným příjmem

Jestliže budete chtít zažádat o půjčku v bance, nesmíte mít v první řadě záznam v registru dlužníků. Pokud jste už někdy v minulosti měli problém se splácením, byť pouze svou neopatrností, stáváte se pro banku nespolehlivým klientem a žádost o úvěr na auto je vám ihned zamítnuta. Dále banka po svých klientech požaduje potvrzení o výši pravidelného příjmu. Lidé s nízkou bonitou tedy opět u banky neuspějí a musí se obrátit na nebankovní sektor. V neposlední řadě po vás bude banka vyžadovat ručitele. Proces vyřízení bankovního úvěru je zdlouhavý a na jeho konci vám nemusí být úvěr na auto ani schválen.

Nebankovní společnosti nepotřebují vidět váš příjem

Pokud tedy patříte do skupiny lidí s nízkou bonitou, pak se obraťte na nebankovní sektor. Často nebankovní společnosti své nabídky prezentují formou inzerce, která je na internetu zdarma. Ale při výběru inzerce buďte opatrní, protože se mezi nimi nachází i celá řada podvodníků, kteří chtějí neférovou cestou na svých klientech zbohatnout. Abyste se podvodníkovi vyhnuli, obraťte se na nebankovní společnost, která může předložit nejen svou historii, ale která si také vybudovala na trhu stabilní místo.

Jednou z takových společností je Nejlepší autopůjčka, která má na úvěr na auto esa v rukávu. Znamená to, že vám přináší spoustu výhod a hlavně je její úvěr na auto transparentní. Můžete si půjčit až 200 000 Kč, aniž by společnost prověřovala vaši finanční historii a kladla vám nepříjemné dotazy. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, protože si o úvěr na auto zažádáte přes internet. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a odeslat jej společnosti ke zpracování. Do 15 minut se vám ozve finanční specialista s vyjádřením, zda je vám půjčka schválena či nikoliv. V 98 % případech slýchávají klienti kladnou odpověď.

Koupit si můžete na své auto zrcátka a další prvky, bez kterých se prostě neobejde.

Nejlepší autopůjčka se neotáčí zády ani lidem s nízkou bonitou. Jejího úvěru tedy mohou využít i zaměstnanci ve zkušební době, důchodci či ženy na mateřské dovolené.

Tvorba webových stránek: Webklient