Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Autobazar.eu míří i na český trh

3 min read

Billboardy u cest, televizní reklamy, ale také reklamy na internetu využívá celá řada výrobců vozidel pro přilákání nových klientů na nejnovější modely na trhu, které podléhají módním trendům automobilového průmyslu. Ale pokud jezdíte ve vozidle, které už má nějakou tu historii za sebou, najeté sta tisíce kilometrů, bez klimatizace, bez posilovače řízení a s nepohodlnými sedačkami, už byste měli o změně svého čtyřkolého miláčka uvažovat. Ceny vozidel jsou na sestupu a investice do nového, respektive ojetého vozidla už není taková pálka.

Už jsme naťukli, že vozidlo nemusíte kupovat nové přímo v autosalonu. Ale také autobazary mají ve svých nabídkách automobily, sice ojeté, ale ve skvělém stavu za přiměřenou cenu. Již několik let první místo mezi slovenskými autobazary obsazuje internetový Autobazar EU, který je označován za top jedničku na Slovensku. V jeho nabídce najdete širokou škálu značek vozidel – od Hondy, přes Škodu až po Volkswagen. Nabídku vozidel si můžete filtrovat podle značky, modelu, ceny, paliva, výkonu a v neposlední řadě také podle stavu tachometru. Ale Autobazar EU se rozšiřuje i na český trh, a tak bohatých služeb mohou využít nejen slovenští, ale i čeští klienti.

 

Přední světoví výrobci vozidel

 

U nás asi nejznámější značkou je Škoda, která je obohacena sloganem „Simply Clever“. Škoda sídlí v Mladé Boleslavi a představuje se jako největší český výrobce automobilů. Jediným vlastníkem Škody je od roku 2007 společnost Volkswagen International Finance N.V., která sídlí v Amsterdamu. Autobazar má ve své nabídce všechny modelové řady – SuberB, Yety, Octavia, Roomster, Fabia a také Citigo.

Ve vyhledávači autobazaru můžete vybrat také značku Seat. Jedná se o španělskou automobilku, jejímž stoprocentním vlastníkem je od roku 1990 koncern Volkswagen. Vyměňte své staré vozidlo za auto Seat Ibiza, Leon, Altea, Exeo, Copa či Cupra. Všechny tyto modely jsou vám nabídnuty internetovým autobazarem EU.

Vysokou kvalitu zastupují vozidla Volkswagen. Značka Volkswagen je často označována také zkratkou VW. Jedná se o německou automobilku se sídlem ve Wolfsburgu a je členem významné skupiny Volkswagen Group. Kdo by neznal reklamu, v níž hlas představuje Volkswagen sloganem „Das Auto“. Jedná se totiž o jeden z největších světových automobilových koncernů na světě.

 

Autobazar.eu vás nikdy nezklame

 

Volkswagen, Škoda, Seat a mnoho dalších značek zahrnuje ve své nabídce Autobazar EU. Můžete se těšit na skvělé ceny, které jsou přímo úměrné stáří vozidla a jeho technickému stavu. Internetový autobazar mimo jiné také nabízí různé testy vozidel, zhlédnout můžete historii cen jednotlivých modelů a také nezapomeňte na nabízené grafy. Připojte se k fóru a chatu, kde si s ostatními účastníky můžete vyměňovat názory na jednotlivá auta, doporučovat si modely a podobně. Autobazar EU vás rozhodně nezklame.

Tvorba webových stránek: Webklient