Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Japonská manikúra P Shine

2 min read

S vlasy jsou dělat zázraky, ale chce to odborníka, o obličej musíte pečovat, aby byl dokonalý. A krásné a zdravé nehty může mít s trochou píle každý. Stačí k tomu trpělivost a japonská manikúra P Shine, kterou si zamiluje každá žena. Jedná se o čistě přírodní techniku úpravy nehtů. Jsou použity produkty se složkami včelího vosku, mateří kašičky, jemných parafinů a také vitamínů.

P Shine je dar ze země vycházejícího slunce

Princip leštění nehtů pochází z Japonska, stejně jako spousta dalších šikovných vynálezů. Historie této manikúry sahá až do roku 1958, kdy vznikla společnost P Shine, která distribuuje produkty do celého světa. P Shine si získala na oblíbenosti jak v Evropě, tak i USA. Nejen, že tato manikura vypadá jako lak, ale zároveň je to pouze čistě přírodní péče, která dodá nehtům dostatek vitamínů. P Shine má jednoduchý proces, který zvládnete i doma. Stačí si koupit vhodné příslušenství.

Jak se manikura provádí?

Nejprve si ruce umyjte mýdlem a teplou vodou, aby byly dezinfikované. Pak následuje klasická manikura, při níž musíte upravit délku a tvar nehtu. Nezapomeňte ošetřit i okolní kůžičku. Potom nastupuje samotná manikura P Shine. Povrch nehtů srovnáte měkkým papírovým pilníčkem. Pak za pomocí zelené leštičky s jelenicovým povrchem nanesete na nehty pastu, která obsahuje včelí vosk a mateří kašičku.

Následuje pudrový prášek, který je z drcených lastur, a jeho cílem je zachovat nehtům lesk. Tento prášek se nanáší růžovým jelenicovým leštítkem. Vaše nehty budou dokonale krásné, budou lesklé a budou mít ochrannou vrstvu. Navíc dodáte nehtům dostatek živin a vitamínů. Mějte nehty, po nichž již dlouho toužíte.

Tvorba webových stránek: Webklient