Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Učte se cizí jazyk v jazykové škole Ostrava

2 min read

S jazykem se dnes rozhodně neztratíte. Znalost cizího jazyka uplatníte v zaměstnání, při cestování, ale také při studiu. Jestliže nechcete chodit do školy, ale i přesto se chcete vzdělávat, pak se vám nabízí jazyková škola Pygmalion, která sídlí v Ostrava, Českém Těšíně a Třinci. Nabízí pestrou škálu jazykových kurzů, ze kterých si vyberete. V dnešním článku se na jazykovou školu podíváme podrobněji.

Jazykové a vzdělávací centrum Pygmalion, která nabízí jazykové kurzy Ostrava, se již od svého vzniku zaměřuje na výuku anglického jazyka. Ale v roce 1999 došlo k rozšíření portfolia cizích jazyků o další jazyky. Nyní je v nabídce také němčina, španělština, francouzština, ruština, italština, polština a čeština pro cizince.

O výuku jazyků se stará tým profesionálních lektorů, kteří mají odpovídající vzdělání. Pygmalion se na výběr lektorů zaměřuje a zaměstnává pouze lektory s bohatými zkušenostmi a dlouholetou praxí. Jazyková škola klade důraz na vzdělávání a kvalifikaci svých lektorů, a tak je pravidelně posílá na školení a semináře, během nichž jsou seznámeny s nejnovějšími metodami v oblasti výuky cizích jazyků.

Jaké jazykové kurzy nabízí?

Jazyková škola Pygmalion se může pyšnit mnoha jazykovými kurzy, které jsou rozdělené nejen podle jazyků, ale také podle úrovní. Jazykové kurzy jsou pořádány v odpoledních a večerních hodinách, a tak je mohou navštěvovat i pracující lidé. Nemusíte se obávat, že by vám jazykové kurzy zasahovaly do pracovních povinností.

Ať už vás zajímá italština či francouzština, měli byste se přihlásit na jazykové kurzy co nejdříve. Tato jazyková škola vám nabízí pevné zázemí v oblasti výuky jazyků a věřte, že budete s výukou nadmíru spokojeni. Také se můžete přihlásit na jednoleté pomaturitní studium, které na jazykové škole také probíhá.

Tvorba webových stránek: Webklient