Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Skvělá příležitost, jak mít svůj e-shop

2 min read

Rozhodli jste se propagovat zboží na internetu a rozjet internetové podnikání? Chystáte se tedy na založení e-shopu, ale nemáte promyšleno jak by měl celý internetový obchod vypadat? Nelámejte si hlavu a svěřte se do rukou odborníků. Tvorba internetového obchodu není jednoduchá záležitost. Zahrnuje řadu důležitých prvků, které se musí naprogramovat, případně vymyslet. Zároveň představuje další práci navíc webdesign. To vše stojí né malé finanční prostředky. Toho si je vědoma společnost Pixolo. Řada podnikatelů nemá tolik prostředků k vytvoření perfektního e-shopu. Proto tato společnost nabízí výhodnou alternativu, a to pronájem eshopu.

 

E-shop pronájem je pro mnohé skvělá nabídka. Již od 190 Kč můžete mít svůj internetový obchod, snadno a rychle. Nemusíte mít obavy z toho, že vás ehop nebude dostatečně kvalitní a nezajímavý. Ba naopak. Pixolo vám poskytne profesionální design na přání a vše, co má mít správný eshop. Po celou dobu, kdy budete mít e-shop v pronájmu, vám bude k dispozici technická podpora. Budete mít přístup do správy webu a tak si budete moci svůj internetový obchod spravovat. Pokud si nejste jistí, můžete využít možnosti poskytnutí e-shopu na 15 dní zdarma. Jedná se o plnou verzi, na které si můžete vše vyzkoušet. To je jistě velké plus a jistě vás to přesvědčí, pokud váháte.

 

Co je však ale velmi výhodné, je facebook eshop. Pixolo vám totiž zdarma založí internetový obchod na facebooku. Proč je to natolik lákavé? Facebook dnes navštěvují milióny lidí denně a v České republice je facebook pro mnohé denní záležitost. Budete tedy velmi blízko potenciálním zákazníkům, kteří navíc poskytují zcela svévolně další reklamu a můžou sdílet se svými přáteli své názory a postoje. Pro vás to znamená perfektní distribuční kanál a komunikační nástroj.

Tvorba webových stránek: Webklient