Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Chcete mít prosperující internetový obchod rychle a snadno?

2 min read

Chcete podnikat na internetu? Plánujete mít svůj vlastní internetový obchod, ale nevíte jak? Chcete jej mít rychle, ale kvalitně provedený? Společnost Pixolo má pro vás velmi výhodné a zajímavé řešení. Touto možností je Pronájem E-shopu. O co se jedná? Pronájem internetového e-shopu představuje variantu získání e-shopu snadno a rychle.

 

Pixolo vám dle vašich představ vytvoří e-shop, který bude profesionální a prosperující. Tvorba internetového obchodu není vůbec jednoduchá, je třeba vymyslet, sloučit a naprogramovat spousta prvků, tak aby byl e-shop plně funkční a uživatelsky přívětivý. Pixolo má však ve vytvoření e-shopu obrovské zkušenosti a stojí za nimi řada referencí a spokojených klientů.

 

Co vám nabízí? Založení e-shopu rychle a snadno dle vašich přání. Po celou dobu pronájmu můžete využívat technickou podporu. Výhodou je bezkonkurenční cena, dokonce už od 149 Kč můžete mít svůj perfektní internetový obchod. V ceně je zahrnut webhosting a email. Jako bonus získáte založení e-hopu na Facebook. Dnes je Facebook považován za velmi účinný propagační nástroj. Fanoušky a jejich sdílením získáte slušnou návštěvnost a větší šanci, že si někdo objedná u vás. Facebook totiž poskytuje v podstatě doporučení známých a právě doporučení známých se považuje za jeden z nejlepších informačních a komunikačních kanálů.

 

Pronájem e-shopu od Pixolo je tou správnou volbou. Získáte plně funkční a originální e-shop a k tomu jedinečný propagační prostředek internetový obchod na Facebooku.

Tvorba webových stránek: Webklient