Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Školní batohy pro prvňáčky i starší děti s anatomickými vychytávkami

2 min read

Začátek školního roku se blíží a je zapotřebí myslet na vybavení školáků i starších studentů. Školní batohy ovlivňují zdraví našich dětí, a proto je musíme vybírat s rozmyslem. Kvalitní batohy pro školáky i studenty prodává značka STIL. 

STIL nenabízí jen hezké školní batohy, jež se dětem líbí, ale především anatomické řešení, které umožňuje dětem bez ovlivnění jejich zdraví nosit velké množství školních pomůcek. Nevhodná školní aktovka či batoh umí způsobit nevratné deformity páteře, bolesti zad, končetin, svalů, a dokonce migrenózní stavy, většinou kvůli nadměrnému zatížení krční páteře. 

Batohy STIL dbají na anatomické detaily. Nabízí zadní panel batohu tvarovaný tak, aby umožňoval správný vývoj dětské páteře. Dá se nastavit podle výšky dítěte. Záda jsou současně prodyšná, aby nedocházelo k pocení a následně k nastydnutí zad. Samozřejmostí jsou anatomicky nastavitelné a vypolstrované ramenní popruhy doplněné o hrudní pás pro lepší rozložení váhy. 

TIP: Zajímá vás školní aktovka pro prvňáčka? Podívejte se na nabídku STIL. 

Praktické řešení i bezpečnost

STIL batohy mají dostatek reflexních prvků, které zvyšují bezpečnost dětí na silnici i v nedostatečných světelných podmínkách. Reflexní prvky jsou přitom do designu baťohů a aktovek zakomponovány velice vkusně a nápaditě. 

Každý baťoh či aktovka jsou velice propracované, i pokud jde o vnitřní úložné prostory. Nechybí organizér, klíčenka, různé praktické kapsy, dostatečně velký prostor na sešity. Batohy mají pevnou konstrukci s voděodolným dnem, kvalitní zipy i identifikační štítek na jméno a adresu uvnitř kapsy pro malé zapomnětlivce. Výrobce nezapomněl ani na praktickou kapsu na lahev. 

Tip: Vybíráte školní batoh pro 2. stupeň?

Každý věk si žádá své

STIL vyrábí školní batohy pro prvňáčky, první stupeň, druhý stupeň i pro starší studenty. Hledáte-li designově povedený a kvalitní studentský batoh, sáhněte opět po STIL baťozích. I ty mají propracovaný anatomický 3D zádový systém, bezpečnostní prvky, chytré vnitřní uspořádání, prodyšný AIR FLOW systém, anatomicky nastavitelné popruhy a hrudní pás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient