Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Skládací přepravky šetří místo i finance

2 min read

Přepravky se využívají v logistice a skladování snad ve všech oblastech průmyslu. Od autodílů přes potraviny až po balíky papírů. Všechny výrobky, na něž si jen vzpomenete, je potřeba po výrobě někde skladovat a dopravit na místo prodeje či rovnou přímo k zákazníkovi. A nejlépe k tomu poslouží právě přepravky.

Sehnat přepravku není až tak složitý úkol, ale koupit takovou, která nabídne všechny nejmodernější vychytávky, už tolik snadné není. Jestli si chcete do firemního skladu nebo pro přepravu pořídit pořádné přepravky, určitě zvažte sortiment firmy Schoeller Allibert, která prodává kontejnery a přepravky po celé Evropě. A s velkým úspěchem.

Skládací přepravky vám ušetří prostor

Velmi oblíbeným produktem z portfolia Schoeller Allibert jsou tzv. skládací přepravky. Když je převážíte zpět prázdné, dají se složit, čímž ušetří mnoho místa. Model Prelog dokáže při složení ušetřit až 80 % prostoru, což znamená, že na zpětnou dopravu prázdných přepravek budete potřebovat třeba o několik kamionů méně. Sami si spočítejte tu finanční úsporu.

Musí být stohovatelné

Snad všechny nabízené přepravky, a to se netýká pouze firmy Schoeller Allibert, jsou dnes stohovatelné. Dají se tedy bez problémů rovnat na sebe, stojí na sobě pevně, nemusíte se obávat pádu.

Mohou být i přizpůsobitelné

Pro ty, již si nejsou jistí správnou velikostí přepravky, se budou hodit přizpůsobitelné modely. Schoeller Allibert je v nabídce má, sami si pak můžete přizpůsobit vnitřní objem podle převáženého zboží.

Tip: Při výběru přepravek nehleďte pouze na rozměry, ohlídejte si i nosnost.

Plastů se vůbec nebojte

Dnešní společnost pohlíží na plasty jako na něco, co škodí přírodě. Schoeller Allibert však dokazuje, že to nemusí být vždy pravda. Své plastové přepravky vyrábí recyklováním těch starých, takže přírodě nepřitěžuje. Jejich přepravky z recyklovaného plastu jsou navíc vhodné i na uschování potravin, což je ve srovnání s konkurencí ojedinělé.Vyberte si ty správné přepravní boxy i vy. Budou vám sloužit dlouhé desítky let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient