Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Sáhněte po kvalitních průmyslových vahách

2 min read

V průmyslovém segmentu je kladen důraz především na přenosnost, a proto se používají i speciální váhy. Současný trh je rozmanitý a průmyslové váhy potřebují nejen stavební společnosti, ale třeba i automechanici, pracovníci silnic a další. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké varianty existují.

průmyslové váhy je v první řadě důležitá spolehlivost, abyste přesně věděli hmotnost vybraného zboží, respektive materiálu. S takovou váhou se setkáte v skladových prostorech, ale třeba i laboratořích a prodejnách. Stejně tak je průmyslová váha důležitá při realizaci mostů a kolejí.

Jaké průmyslové váhy existují?

Pokud potřebujete profesionála na průmyslové váhy, není nic jednoduššího než se obrátit na společnost TENZONA, která v dané oblasti působí dlouhá léta. Historie společnosti se píše od roku 1996, takže si můžete být jisti vskutku bohatými zkušenostmi. TENZONA má ve svém produktovém portfoliu tenzometrické váhy, dále pak váhy mostové, automobilové, kolejové, jeřábové, plošinové i kombinované.

Velice žádané jsou především silniční váhy, které jsou tvořené ze dvou hlavních částí, a to pevné mechanické konstrukce a elektronických prvků s tenzometrickým snímačem a vážním indikátorem.

Co jsou to tenzometrické váhy?

Specifickou kategorií jsou tenzometrické váhy, které se vyrábí přímo na míru vašim požadavkům a potřebám. Tenzometrická váha má velice důležitý úkol, a to vážit letadla a vagony za pomoci hydraulického zvedáku. Vzhledem k tomu, že letadla a vagony disponují obrovskou hmotností, celý proces vážení je náročný, a proto bylo nezbytné vymyslet sofistikovanou technologii.

TENZONA se stane vaší pravou rukou, pokud hledáte průmyslové váhy. Všechny produkty v nabídce se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Budete nadmíru spokojení i s cenovými kalkulacemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient