Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Safari Afrika – i tak může vypadat dovolená poté, co začneme sázet na kvalitu

2 min read

Pokud jde o dovolenou, v poslední době převažovala kvantita nad kvalitou. Mnozí si dopřávali i dvě letní dovolené, k tomu v zimě hory. Během roku jsme si zaletěli navíc na několik prodloužených víkendů po Evropě, nebo jsme se vydali do některého z wellness rezortů v rámci České republiky, na Slovensko či do Maďarska. Mnohdy šlo spíše o kvantitu, kterou jsme se snažili dohnat chybějící kvalitu. Zkuste to teď jinak!

Vydejte se na dovolenou do Afriky

Současná situace nebude trvat věčně. Omezení, pokud jde o cestování, ale určitě nějakou dobu zůstanou. Zejména tam, kde se koncentruje velké množství lidí. Paradoxně se bezpečnějším stane cestovat do míst, jako je třeba Afrika. Pojďte si tedy užít to, po čem jste už dlouho toužili. Safari Afrika vám splní celoživotní sen.

Zažijte své africké dobrodružství

Vydejte se do divoké africké přírody s manželským párem, který se na safari Afrika specializuje. Pilot z Moravy Jakub a Afričanka Tshepo se poprvé setkali v Botswaně, vzali se, založili společnost a značku „Manzelka Africka“ a nyní organizují zájezdy pro každého, kdo chce dovolenou trávit jinak než válením se na jihoevropských plážích. Safari Botswana, to je doslova krevní skupina Tshepo Simon Fantové, která se zde narodila a pracovala v cestovním ruchu přímo v marketingu safari společnosti. Těžko budete hledat někoho jiného, kdo by vám safari představil tak jako Tshepo a Jakub Fantovi.

Dovolená, na kterou se nezapomíná

Ne každá dovolená v nás zanechá zážitky, na které se nezapomíná. Safari v Africe rozhodně ano. Navštívíte safari v Botswaně, ale též solné pláně Makgadikgadi severovýchodně od Botswany. Věděli jste, že právě zde začala podle vědců evoluce Homo sapiens? Na vlastní oči uvidíte nádherné Viktoriiny vodopády na řece Zambezi a navštívíte deltu řeky Okavango, která je proslulá bohatou florou a faunou. Vidět můžete majestátní slony a hrochy, leopardy i krokodýly. Se lvy se máte možnost setkat v národních přírodních rezervacích Chobe a Linyanti. Nenechte si ujít svoji životní dovolenou a ozvěte se Jakubovi a Tshepo. Ukážou vám tu nejkrásnější Afriku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient