Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Jak probíhá likvidace vozidel? A na koho se obrátit?

2 min read

Pokud vám automobil dosloužil a nemáte v plánu ho opravovat, protože si chcete koupit nové vozidlo, máte několik možností, jak se ho zbavit. První je prodat ho jako nepojízdné, ovšem jedná se o poměrně zdlouhavý proces. Jednodušší je obrátit se na odborníka, jenž provádí likvidace vozidel, i tak se vám vrátí nějaká koruna zpět. V následujících řádcích vám prozradíme, jak taková likvidace probíhá a na koho se v daném segmentu obrátit.

Potřebujete finanční hotovost, nicméně nemáte prostor na to, abyste prodávali automobil na vlastní pěst? Hledáte správnou cestu, jak se zbavit nepojízdného automobilu, případně vozidla po dopravní nehodě, které se už nevyplatí opravovat? Obraťte se na společnost zahotove.cz, která na tuzemském trhu nabízí likvidace vozidel.

Jaký je proces likvidace?

Zřejmě vás nejprve zajímá, jakou částku za váš automobil dostanete. Předběžnou hodnotu se dozvíte ještě předtím, než vůbec svého plechového kamaráda předáte dané firmě. Rozhodnete se, jestli částku přijímáte, nebo nikoliv. Starat se nemusíte ani o administrativu, neboť zahotove.cz všechny požadované dokumenty vyřídí. Co se podmínek týče, ty nejsou nijak přísné, vyhnete se také papírování, které by vás neminulo v autobazarech.

Celý postup je jednoduchý a v několika krocích. Prvně dostanete předběžnou cenovou nabídku, poté poskytnete adresu, kam si mají likvidátoři přijet pro autovrak. Přímo na místě odborníci prohlédnou stav vozidla a určí jeho skutečnou hodnotu. V případě, že souhlasíte s likvidací a odkupem, dostanete kupní smlouvu, podepíšete ji, obdržíte protokol o ekologické likvidaci a pak se už o nic nemusíte starat. Společnost si totiž zajistí i přepravu vozidla.

Likvidace vozidel v Praze

Jakmile zadáte do vyhledávače „likvidace auta Praha“, mezi přední firmy v nabídce patří právě společnost zahotove.cz. Má spoustu pozitivních recenzí, neboť si zakládá na proklientském a profesionálním přístupu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient