Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Ukážeme vám ty nejzajímavější erotické hračky

2 min read

Pod pojmem erotická hračka si většina lidí představí klasický vibrátor. Ten je ostatně pro mnohé dámy prvním postelovým pomocníkem, jehož si pořídí. Ve skutečnosti je ovšem nabídka sexshopů mnohem bohatší a byla by škoda ji neprozkoumat celou.

Sexshop je místem, kde najdou uspokojení jednotlivci všech pohlaví i páry. Pozvat si do postele nějakou pomůcku rozhodně není žádná ostuda, spíš naopak. Po letech vztahu sex zevšední a hračka ze sexshopu je rozhodně lepší než řešení v podobě milenky či milence.

Některé hračky mohou využívat oba partneři (anální kolík, pomůcky na BDSM, vakuová pumpa apod.). Někdy je ale dobré, když si věnujete pozornost navzájem. Nejdříve naplníte touhy jednoho a pak druhého. Poradíme vám, co k tomu použít.

Čím potěšit ženu?

Alternativou k vibrátoru může být tzv. womanizer. Tato hračka nasává klitoris a stimuluje ho tlakovými vlnami (nevibruje). Mnohé slibují orgasmus do dvou minut a často to ani není žádný reklamní výmysl. Jsou skutečně zázračné.

Pokud muž ví, že není zrovna obdařený, může ženě pocit naplnění vynahradit jinak. Ano, na velikosti sice nezáleží, ale… Vyzkoušejte návleky na penis.

Čím udělat radost muži?

Jedničkou pro muže jsou bezpochyby umělé vagíny. Ty dnešní bývají dokonale propracované, sehnat se dají i modely vyrobené podle vzoru výbavy vybrané pornohvězdy. Výhodou je, že taková pomůcka se dá využít jak při společném styku, tak ve chvílích samoty.

Malou, ale šikovnou pomůckou jsou také erekční kroužky. Navléknou se na penis a zázračně prodlouží erekci, oddálí vyvrcholení. Některé mají i jemné výstupky pro zlepšení stimulace partnerky.

Nemusíte hned vykupovat půl sexshopu. Stačí vybrat jednu pomůcku, a až vás omrzí, postoupíte o level výše. Dnes, kdy je možné si hračku objednat online, už se nemusíte celí rudí stydět jít si něco takového koupit. Domů vám přijde diskrétně zabalená zásilka a nikdo se nic nedozví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient