Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Rodinná dovolená v Česku

2 min read

Chtěli byste s rodinou vyrazit na dovolenou, ale vaše finance nevystačí na cestu do zahraničí? Nevadí! Přeci můžete strávit příjemné chvíle i u nás v České republice. I Česko nabízí mnoho krásných míst, které stojí za to navštívit. Dovolená v ČR je rozhodně levnější a pokud vyjde počasí, jistě si užijete i výlet po českých přírodních krásách, historických památkách apod. Proto si už nyní naplánujte svou dovolenou a nechte se inspirovat námi.

Pokud hledáte, kam byste mohli vyrazit s dětmi, můžeme doporučit přírodní zábavní areál ŠIKLAND. Zde můžete strávit ideální rodinnou dovolenou. Jedná se o komplex zábavního areálu, který nabízí kvalitní ubytování, zábavu a krásnou přírodu. Taková dovolená v Česku je jako stvořená pro všechny, co si ji chtějí užít na plno a nenudit se ani minutu. Šikland nabízí mnoho služeb jako je zábava, ubytování, stravování, koupaliště, atrakce, příroda, relax, jak pro jednodenní, tak delší dovolené. V rozmezí 5 km máte 3 zábavní parky na jednom místě. Nachází se ve středu Česka, takže to z kterékoli části republiky nebudete mít tak daleko.

Šikland zahrnuje Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem. Jedná se o westernové městečko, kde najdete stylové obchůdky, bary, kavárnu a další zajímavosti. Další atrakcí je Draxmoor, což je strašidelný zámek, jak pro malé, tak velké návštěvníky. Prohlídka začíná 3D kinem a následně pokračuje prohlídkou třech pater zámku. Třetí areál, Krokodýl park, nabízí ojedinělé 3D expozice pohádkových postav a světových destinací. Najdete zde také živé aligátory. Ve všech třech zábavních parcích prožijete zábavu, akci, dobrodružství i odpočinek, což dovolená s dětmi potřebuje. Děti se zde budou cítit jako v ráji a na takovou dovolenou jistě nezapomenou.

Samozřejmostí je ubytování, které můžete využít po celou dobu dovolené nebo třeba i pro víkendové pobyty. K dispozici jsou jak kempy, ve kterých zažijete dobrodružství, tak tří-hvězdičkový hotel. Můžete využít také zvýhodněné balíčky služeb k dovolené od neděle do soboty. Zkuste letošní dovolenou strávit jinak právě v Šiklandu.

Tvorba webových stránek: Webklient