Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Láká vás e-cigareta? Kupte si ji!

2 min read

Nechcete se svého kouření vzdát, ale zasahuje značně do rozpočtu domácnosti? Ušetřete s elektronickou cigaretou. E-cigareta se prvně na trhu objevila v Číně v roce 2006 a postupně se rozšířila na světový trh. V České republice se e-cigareta dostala do prodeje teprve nedávno a za velmi krátkou dobu si získala celou řadu příznivců. E-cigareta má za úkol nejen šetřit zdraví kuřáka, ale také mu snížit náklady na kouření. S elektronickou cigaretou můžete ušetřit až polovinu peněz, a to se určitě vyplatí. Přitom vám e-cigarety splní stejný účel – dodá do těla dostatečnou dávku nikotinu.

Elektronická cigareta test

Byly prováděny různé testy odborníky i samotnými kuřáky. Elektronická cigareta test dopadl velmi dobře. Bylo dokázáno, že si můžete snížit náklady na kouření a začít se zdravější formou kouření. Do těla se dostane pouze čistý nikotin, žádný dehet, karcinogenní látky či oxid uhličitý. Elektronická cigareta test vás o koupi tohoto výrobku určitě přesvědčí. Výhody jednoznačně převažují.

Uspokojte své tělo nikotinem

Do elektronické cigarety se dávají tekuté náplně e-liquid, které obsahují čistý nikotin. Tato tekutá směs se přeměňuje kouřením na páru, kterou kuřák vdechuje a vydechuje. Tato pára působí jako dým, ale přitom neobsahuje škodlivé látky, ani nezapáchá. Elektronickou cigaretu si tak můžete zapálit i na místech, kde je kouření zakázáno. E-liquid si můžete koupit s různou intenzitou nikotinu. Na své si přijdou, slabí, střední i silní kuřáci.

Tvorba webových stránek: Webklient