Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Hýčkejte si svou pokožku, vlasy i nehty s přírodní kosmetikou

2 min read

Jistě si všichni moc dobře uvědomujeme, že téměř ve všech produktech najdeme nějakou chemii. Jenže tudy cesta nevede a my bychom měli být šetrnější vůči životnímu prostředí. Cestu ke zdravému životnímu stylu nabízí např. biopotraviny, ale také přírodní kosmetika. Vsaďte tedy na ověřené přírodní způsoby, kterými můžete hýčkat své tělo od hlavy, až k patě.

Každý používá nějakou běžnou  kosmetiku a to několikrát denně. Během dne si tedy na sebe namažeme obrovské množství nejrůznějších chemikálií. Přísady, ze kterých se vyrábí přírodní kosmetika jsou na přírodní bází a obsahují minimum umělých složek. Proto je přírodní kosmetika vhodná pro ty z vás, co mají citlivou pokožku nebo třeba také pro alergiky. Díky zcela přírodnímu složení může přírodní kosmetika šetrně ošetřit vaši pokožku. Navíc dokáže zregenerovat vaše tělo, ale i mysl. Není pravidlem, že přírodní kosmetika musí být vždy drahá. Při používání budou účinky na vašem těle mnohem viditelnější, aniž byste měli prázdnou peněženku.

Přírodní kosmetika zahrnuje pleťové, vlasové, tělové přípravky. Můžete si tak dopřát něco zdravého pro celé vaše tělo. K dostání je pánská, dámská i dětská kosmetika. Oceníte jistě přírodní mýdla, deodoranty, parfémy, toaletní vody po holení, pleťové masky, krémy, šampony, ústní hygienu a další kosmetiku, kterou využíváte téměř denně.

Přírodní a bio produkty navíc nabízí také ekologickou drogerii, kterou využijete v domácnosti a nikterak nebudete poškozovat životní prostředí. Ekologická drogerie se vyrábí na minerální a rostlinné bázi a v žádném případě neobsahuje složky, které jsou z ropy. Výhodou těchto přípravků je, že nikterak nezatěžují vodní život. Velice rychle a biologicky se rozloží. Mají naprosto stejné mycí a čistící schopnosti, jako běžné přípravky. Z ekologické drogerie si můžete zakoupit prací prášky, aviváže, čističe toalet a jiných povrchů a další.

Jestliže vám záleží na tom, aby vaše tělo nebylo zbytečně zatěžováno nejrůznějšími chemikáliemi, vsaďte na přírodní nebo bio kosmetiku. Stejně tak používejte ekologickou drogerii a chraňte naše životní prostředí.

Tvorba webových stránek: Webklient