Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Recenze na koncové měrky a další měřidla od Michovský-TOOL s.r.o.

2 min read

V oblasti strojírenské výroby se používají různé nástroje a měřidla, která mají jeden důležitý úkol, a to co nejvíce snížit výrobu zmetků. V současné době se dají měřící pomůcky zakoupit u mnoha firem, ovšem my jsme se zaměřili na společnost Michovský-TOOLS s.r.o., jež má být v tomto segmentu špičkou.

Michovský-TOOLS s.r.o. na tuzemském trhu působí více než dvacet let, přičemž za dobu své existence si společnost vybudovala pevné postavení. Zákazníci si pochvalují spolehlivost, rychlost i kvalitu nabízených produktů. Objednali jsme si konkrétně koncové měrky, abychom zjistili, jak si při vyřizování objednávky tato firma vedla.

Do druhého dne byla objednávka expedovaná

V pondělí jsme si objednali 103dílnou sadu koncových měrek. Michovský-TOOLS s.r.o. se na svých webových stránkách pyšní tím, že všechny nabízené produkty má skladem, a proto je vyřízení objednávek tak rychlé. V tentýž den jsme obdrželi e-mail, že je naše objednávka zpracována a odeslána kurýrem přímo do naší firmy. Byli jsme opravdu mile překvapeni, jak i v době koronavirové prodejce dokázal reagovat.

Co se koncových měrek týče, společnost má v nabídce nejen 103dílné sady, ale také 31dílné a 87dílné. V případě zájmu však dokáže dodat i konkrétní měrky individuálně, a to až do rozměru 1 000 mm.

Kvalita koncových měrek

Většinou si zákazníci objednávají sady – koncových měrek, protože vyjdou nejvýhodněji. I my jsme tak učinili. Zvolili jsme měrky ze speciálně legované oceli, ovšem v nabídce má společnost i keramické varianty, jejichž životnost je mnohem delší a odolnost ještě vyšší než u oceli.

Koncové měrky jsme odzkoušeli a nemáme jim co vytknout. Jestliže tedy hledáte férového dodavatele měřidel a kalibrů, Michovský-TOOL s.r.o. je ideálním parťákem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient