Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Recenze na e-shop Kalibry.cz

2 min read

V dřevozpracujícím průmyslu, kovoobrábění, strojírenské výrobě a dalších oblastech se používají různé nástroje, především pak měřidla a kalibry. Pro kontrolu hotových výrobků se používají právě kalibry, které si můžete v současné době objednat klidně i přes internet. V následujících řádcích vám prozradíme, jak si vedl e-shop Kalibry.cz, který patří pod křídla společnosti Michovský-TOOLS s.r.o.

Přeměřování hotových produktů pomocí posuvných měřidel by bylo časově náročné, a proto vznikly kalibry, s nimiž je práce rychlejší a efektivnější. Stačí zvolit například kalibr m42×1,5 a pustit se do práce. Kalibr nemá žádnou stupnici, pouze ho přiložíte k obrobku, a potom hned víte, jestli se jedná o zmetek, nebo ne.

Kalibr potvrzuje správnost

Sehnat se dají kalibry u mnoha výrobců a prodejců, ovšem v daném segmentu vyniká společnost Michovský-TOOLS s.r.o., která vyváží své zboží i do zahraničí. V první řadě nás nadchlo, že všechny nabízené kalibry má skladem, a tím pádem slibuje i rychlé dodání. Co je psáno, to je dáno. Objednali jsme si kalibry m42×1,5 a do dvou dnů jsme je měli k dispozici v naší firmě. Michovský-TOOLS s.r.o. si zakládá na spolehlivosti, rychlosti a férovém jednání.

S kalibry nic nezměříte, jen ukazuje, jestli má předmět takový rozměr, jaký má mít. Snížíte tím výrobu zmetků, protože snadno odhalíte, jestli je špatně nastavený stroj a podobně. Sehnat se dají různé druhy kalibrů. Přímo na webu Kalibry.cz najdete sortiment rozdělený na přehledné kategorie.

Kalibry.cz má spoustu druhů kalibrů

Potěšila nás i rozmanitost produktového portfolia, protože z jednoho e-shopu můžete objednat hned několik druhů kalibrů. Připraveny jsou kalibry válečkové, třmenové i závitové. Samozřejmě nechybí nastavovací kroužky, závitové kroužky a kalibry typů M, G, BSW, UNC, UNF, UNEF, TR, Pg, Rp/R, NPT a NPTF.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient