Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Řasa Chlorella a její účinky

2 min read

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která je označována právem jako kompletní zdroj živin. Obsahuje bílkoviny, sacharidy a také tuky. Zároveň je významným zdroje vitamínů, minerálů a také chlorofylu. Řasa Chlorella je na trhu k dostání jako doplněk stravy, který by si měl zakoupit každý člověk pečující o své zdraví. Chlorella totiž pročistí váš organismus, posílí imunitní systém a odvede těžké kovy z těla ven. Pojďme se podívat na přední výhody řasy Chlorelly.

Očistný a kosmetický vliv chlorofylu

Už jen její krásná zeleň napovídá, že bude bohatým zdrojem chlorofylu neboli rostlinného barviva. Chlorofyl je zdravotní, kosmetickou i estetickou záležitostí. Řasa Chlorella urychluje díky obsahu chlorofylu hojení ran, vředů a zánětů. Zbavuje organismus zimních nečistot a zlepší okysličení krve. Nenasycené mastné kyseliny zase regulují hladinu cholesterolu v krvi. Dále řasa obsahuje betakaroten, který chrání buňky před působením volných radikálů.

Řasa Chlorella obsahuje vitamín B12, který musí užívat zejména vegetariáni, jimž kvůli nedostatku masa chybí tento vitamín. Zařaďte řasu Chlorellu do jídelníčku i vy, budete s účinky nadmíru spokojeni.

K dostání je řasa Chlorella také v dárkovém balíčku a můžete ji tak koupit jako dárek pro ženu. Každá žena, která si na svém zdraví potrpí, takový dárek určitě ocení.

Přírodní přípravky na hubnutí

Jestliže vás trápí vaše postava a snažíte se neúspěšně zhubnout, vyzkoušejte kombinaci zdravé stravy, pohybu a doplňků na hubnutí. Tyto produkty obsahují látku ActiStar, která pomáhá redukovat váhu a odbourávat tuk. Přípravky na hubnutí založené na přírodní bázi mají skvělý účinek i na tlusté střevo.

Udělejte pro své tělo maximum a dejte mu to, co potřebuje.

Tvorba webových stránek: Webklient