Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Kupte dárkové poukazy na relaxační masáže

2 min read

Uvolněte se, odbourejte stres, přijděte na jiné myšlenky a svěřte se do rukou odborníků. Relaxační masáže jsou skvělou volbou, chcete-li utéct ze svého stereotypního programu. Položíte se na masážní lůžko a budete vnímat každý pohyb dlaní a prstů. Masáže jsou balzám pro duši i tělo. Můžete zakoupit dárkové poukazy na různé masáže – havajské, čokoládové, japonské, indické či thajské. Výběr záleží pouze na vás. My se na některé z nich dnes podíváme.

Japonská masáž Amma

V překladu znamená japonská masáž Amma „uklidňovat rukama“. Nepoužívají se oleje, ani se nesvlékáte. Tato masáž je vhodné, pokud se vracíte například práce, nebo do ní teprve jdete. Japonská masáž vychází z tradiční japonské akupresury, ale praktikuje se v moderní podobě. Spojuje se filosofie práce s tělem se současnými moderními požadavky na regeneraci těla. Japonská masáž Amma posílí tok životní energie v těle, odbourá stres a navodí vám dobrou náladu.

Masáž vám nenabídne adrenalin, jako je tomu například u bungee jumping či tandemu, ale zato si dopřejete blahodárné uvolnění.

Můžete investovat také do poukazů na kosmetiku, do nehtového studia, nebo na různé přípravky, jako je kolostrum, vitamin B, chlorella a podobně.

Skvělá indická masáž hlavy

Další skvělou masáž je indická masáž hlavy, která ošetřuje ramena, horní paže, šíji, hlavu a obličej. Indická masáž se provádí buď v sedě, nebo v leže. Prokrvuje pokožku, uvolní svaly a odbourává stres, bolesti hlavy a napětí v šíji. Indická masáž dokonce účinně působí na kvalitu vašich vlasů a dokáže navodit vnitřní pohodu. Po proceduře se budete cítit jako znovuzrození.

Masáže jsou vhodné jako originální dárky k Vánocům, které se už pomalu a neodkladně blíží. Takový dárek je ideální volbou pro všechny věkové kategorie mužů i žen. Také můžete pro ženy zvolit poukaz do nehtového studia na akrylové nehty, nebo do kosmetického salonu.

Pokud bychom se měli zaměřit na praktické dárky, tak bychom mohli nabídnout elektronickou cigaretu. E-cigareta je velmi oblíbená a můžete k ní zakoupit rovnou i e liquid. To je tekutá náplň.

Tvorba webových stránek: Webklient