Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Přesné výpalky z plechů od KT MetSteel

2 min read

Strojírenský průmysl má v naší zemi dlouhou tradici. Vždycky byl významný a dodnes je v něm zaměstnaná velká spousta obyvatel. Produkty strojírenského průmyslu dodáváme do celého světa, a to ve velkém množství, což s sebou neslo nutnost vzniku sítě subdodavatelů. Jedním z nich je také společnost KT MetSteel.

KT MetSteel se zaměřuje na kompletní strojírenskou výrobu. Nabízí hutní materiály, výpalky z plechu, svařování, pálení, řezání i dělení materiálu a další služby. Firma investovala do vybavení, aby byla schopná požadavky zákazníků realizovat rychle, takže máte-li jakýkoliv požadavek z oboru strojírenství, neváhejte se ozvat.

Přesné a čisté výpalky z plechu

Práci odvedenou napůl či nekvalitně tady neznají. Dodávají pouze vysoce přesné výpalky z plechu zhotovené zcela podle požadavků zákazníka. Pro daný materiál dokážou zvolit vhodnou technologii. K dispozici mají bohaté technologické zázemí, výpalky vytváří laserem, plazmou i metodou kyslík-acetylén. Mají taktéž CNC laserové stroje, jež jsou schopné vytvářet výpalky z plechu o tloušťce až 20 mm.

Pálení laserem je vhodné pro slabé plechy. Výsledek je velmi přesný, proces sice trochu časově náročnější ve srovnání s jinými variantami, ale vyplatí se. Pálení plazmou je o něco méně přesné, stejně tak metoda kyslík-acetylén. Všechny však mají své využití a odborníci z KT MetSteel dokáží výborně vybrat vhodnou metodu pro nejlepší výsledek.

Skutečně profesionální partner

Firma je mnohem více než jen místem, kde zhotoví polotovary dle vašich požadavků. Stane se vaším spolehlivým partnerem, na nějž je spolehnutí. Reaguje pružně, objednávky realizuje ve velmi krátkém čase a hotové výrobky dokáže dopravit na místo určení. Ze všeho nejvíce však zákazníci oceňují odborné poradenství.

Hledáte-li tedy hutní materiál Valašské Meziříčí, kde firma sídlí, nebo někde v okolí, už víte, na koho se obrátit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient