Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Pražská Cimbálovka Vltava roztančí všechny vaše hosty

2 min read

K dobré zábavě patří i dobrá muzika. Je jedno, jestli jde o svatbu, rodinnou oslavu, firemní večírek, košt vína či nějakou jinou akci. Pokud chcete návštěvníky trochu rozproudit, roztančit a rozezpívat, hudbu budete potřebovat. A nejen tak ledajakou.

Živá kapela je vždycky lepší než hudba puštěná z rádia do reproduktorů. Ve druhém případě byste stejně museli shánět někoho, kdo by se staral o pouštění, zastavování hudby atd. Kapela může pružně reagovat na situaci v sále a také hrát na přání.

Lidovou muziku zajistí cimbálka Praha

Proč si zvát kapelu, která bude hrát zahraniční hity, když i u nás v Česku máme spoustu krásných lidových písniček? Cimbálovka Praha vám zahraje To ta HelpaKdyž jsem šel z Hradišťa nebo Vínečko bílé. Cimbálová muzika je sice primárně moravská, ale o to více si ji Pražané a obyvatelé Čech užijí. Český folklor totiž stojí za to a muzikanti v krojích dokážou na akci přinést úplně jinou atmosféru. Lepší!

Cimbálovku seženete i v Praze

Cimbálové kapely jsou pochopitelně rozšířené spíš na Moravě a platit si kapelu z Moravy, aby přijela až do hlavního města, by se vážně nevyplatilo. Naštěstí v Praze působí cimbálová skupina Vltava pod vedením Petra Goryczkyho a po Praze si neúčtuje žádné kilometrovné. Sám Petr Goryczky hraje na cimbál a kontrabas, obvykle ho doprovází další tři nebo čtyři muzikanti. Krásné tóny lidových písní vyluzují na housle, violu, cimbál a kontrabas. Jejich zvučné hlasy si písně rády zazpívají a věřte, že se časem přidají i někteří z vašich hostů. Minimálně Beskyde, Beskyde, kdo po tobě ide určitě zvládnete i vy.

Cimbálka Praha je skvělou volbou na svatby, večírky i oslavy. Jen tak něčeho se nezaleknou, hráli už na lecjakých událostech a na nejrůznějších místech včetně hotelů, lázní, stanů i rodinných domů. Na ceník se podívejte přímo na jejich webu CimbalovkaVltava.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient