Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Potřebujete ihned peníze na ruku? Zbavte se automobilu

2 min read

Nechte si za likvidaci svého vozidla vyplatit peníze v hotovosti přímo na ruku. Vše probíhá rychle a seriózně. Nikam nejezdíte. Služba dojede za vámi.

Chcete prodat automobil kvůli penězům, nebo třeba proto, že vám doma stojí a už s ním nejezdíte? Tak to se při klasickém hledání kupce obrňte trpělivostí. Bazary začínají automobily ve velkém odmítat. Než se prodají, uplyne dlouhá doba. Shánět kupce přes inzeráty na bazarech a autowebech s nabídkou prodeje a nákupu vozů je ještě problematičtější. Potenciální kupci se nedostavují na smluvené schůzky, tlačí na cenu, která už je za hranicí rentability, navíc na autu držíte záruku. A dnes je již téměř pravidlem, že se po odkoupení vozidla kupec opětovně ozve a chce slevu z původní kupní ceny. Jenomže vy již možná tyto peníze dávno nemáte. To pak často litujete, že jste se do prodeje vůbec pouštěli.

TIP: Zkuste to s prodejem svého vozidla jinak – pomocí služby Za hotové, informace, které najdete na webových stránkách https://zahotove.cz/likvidace-vozidel. Firma úspěšně mění služby výkupu vozů jakéhokoliv stáří, včetně starých vozů, nepojízdných automobilů a autovraků.

Zavolejte nebo napište a zjistěte předběžnou cenu vozu

Pokud se vám zdá být cena přijatelnou, může být u vás osoba pověřená odkupem vozidla třeba hned další den. Na místě podepíšete velice jednoduchou smlouvu o prodeji vozidla, takže nic nechystáte a smlouva je bez jakýchkoliv právních kliček. Peníze vám firma vyplatí v hotovosti na ruku. Obrovskou výhodou je, že nenesete dále žádnou záruku. A nemusíte váhat nabídnout ani těžce bourané a nepojízdné vozy. Firma si je odveze na vlastní náklady a ještě na nich něco vyděláte.

Kdo hledá výkup aut, právě jej našel

Ať již hledáte výkup aut v Liberci ­– https://zahotove.cz/vykup-aut-v-liberci/, nebo v jiném městě či koutu republiky, služba Zahotove.cz funguje stejně. Nikam své auto nevozíte a vše se vyřídí velice rychle, záhy po vašem prvním kontaktu se zaměstnanci, přímo u vás doma. Na službu se lze spolehnout a velice rychle vyřeší vaše trable s aktuálním nedostatkem financí i s potřebou zbavit se staršího vozu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient