Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Potíže se zubami? Navštivte zubní ordinaci.

2 min read

Možná jste nevěděli, že i běžný zubní kaz se může stát otevřenými dveřmi pro infekce, které se šíří po celém těle. V důsledku toho se může vyskytnout cukrovka, choroby srdce nebo revmatické obtíže. Na začátku se vše může zdát nevinně.

Třeba trpíte krvácením dásní. Ale právě krvácení dásní patří mezi jeden z příznaků nepříjemného onemocnění. Konkrétně se jedná o parodontitidu, tedy zánět závěsného aparátu zubu, který drží zub v čelisti. Pokud se krvácení dásní neléčí, dochází k paradentóze. Ta se může ze začátku jevit jako nenápadné krvácení dásní, jak již bylo zmíněno výše. Pokud začnete pociťovat bolest v dásních, nenechejte to jen tak.

Navštivte zubni ordinace, kde vám poskytnou tu nejlepší možnou léčbu. Samozřejmostí by pro vás také měla být každoroční návštěva stomatologické kliniky. Hodně bakterií, jenž tvoří zubní plak, a které se hojně vyskytují v ústech, jsou nutné pro udržení vyvážené ústní mikroflóry.

Proto byste neměli používat chemické prostředky, jenž často zničí i to, co je potřeba. Zubní povlak jednoduše odstraníte správnou technikou při čištění zubů a také vědomím, že nejvíce náchylné k vzniku zubního kazu jsou mezizubní prostory. Za zmínku také stojí určitě Colagen. Colagen je bílkovina, kterou náš organizmus potřebuje. Ovlivňuje také stav našich zubů.

Tvorba webových stránek: Webklient