Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Jak se můžete zbavit závislosti na kávě?

2 min read

Káva se obecně považuje s přiměřeném množství za zdravou. Jenže, co když si bez pár šálků kávy nedovedete představit svůj den, že byste bez ní nezvládli den? Zkuste s touto závislostí zabojovat. Není to příliš obtížné, jak by se to na první pohled mohlo jevit.

V tomto článku vám poradíme několik tipů, díky kterými se snadno a bez větší námahy zbavíte závislosti na kávě. Nevzdávejte to, i když možná pocítíte na sobě příznaky toho, že vám káva chybí. V takovém případě zkonzumujte něco, co je zdravé a co vám také chutná. Může jít například o zeleninu nebo ovoce, které je obsahuje například Vitamin B, C a spoustu dalších zdravých látek.

Ale tato snaha vám přinese dobré výsledky. Vezměte si papír a tužku a napište si důvody, proč chcete omezit pití kávy. Může to být z takových důvodů, jako je například úzkost, nespavost, únava nebo to, že vám káva způsobuje podráždění žaludku. Kávu vyměňte za něco mnohem zdravějšího, jako je například Chlorela. Nebo si najděte jiný způsob odvykání. Například si vzpomeňte, jak se nákup kávy projevuje na vaší peněžence.

Vyměnit kávu můžete také za lahodný zelený čaj. Zelený čaj totiž taky obsahuje kofein. Ale obsahuje ho v malém množství. Místo popíjení kávy si tedy dopřejte popíjení skvělého zeleného čaje. Pokud vám chybí energie, kterou jste doplňovali kávou, vyzkoušejte i něco jiného. Energii dodáte svému tělu například pomocí světla nebo vyzkoušejte Colostrum. Užíváním Colostra totiž dodáte tělu energii.

Tvorba webových stránek: Webklient