Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Potíže s nedoslýchavostí vyřeší naslouchátko

2 min read

Potíže s nedoslýchavostí vyřeší naslouchátko

Problémy se sluchem bývají častější, než by se na první pohled mohlo zdát. Ve věku nad 65 let již nejsou ničím zřídkavým. Nedoslýchavost nás umí přivádět do rozpaků, narušovat naše soukromé vztahy, často se kvůli tomu začneme izolovat od společnosti a vzdávat se svých koníčků. Přitom mnohdy si stačí vybrat pouze vhodné naslouchátko.

Naslouchátka jsou poměrně nenápadné pomůcky

Už to nejsou jen ta obyčejná analogová naslouchátka bez vyčištěného zvuku. Moderní digitální naslouchátka zcela změnila kvalitu zvuku, kterou naslouchátko poskytuje. Ten je vyčištěn od šumů a v nesrovnatelně vyšší kvalitě.

Naslouchátko si volíme i podle způsobu nošení. Existují modely, jež se nosí za uchem. Jsou masivnější a poskytují řešení i při silné nedoslýchavosti. Naslouchátka do ucha se hodí pro každého, kdo chce ještě nenápadnější zařízení. Pro lidi nosící brýle jsou nejlepším řešením. Pokud naslouchátko používáme pouze sporadicky, v určitých situacích, vystačíme si rovněž s kapesním naslouchátkem.

Jak poznat dobré naslouchátko?

Kvalitní naslouchátka mají věrný zvuk bez šumu. Naslouchátko by mělo jít dobít v počítači, nebo přímo v elektrické síti, bez nutnosti měnit baterie v produktu. Dobré naslouchátko nabízí výdrž kolem 30 hodin a má rychlé nabíjení do plné kapacity. Hlasitost by měla jít vyladit dle potřeby.

Z parametrů si při výběru naslouchátka všímejte nastavení hlasitosti v decibelech, též možnost zesílení okolních zvuků. Hodí se chytré režimy – třeba pro snížení šumu.

Společnost NOVELLO TRADE nabízí největší výběr naslouchátek pro mírně i silně nedoslýchavé. Provozuje český e-shop Naslouchatko.cz, ale i slovenský Nasluchadlo.sk. Slovenští zákazníci tak mají možnost hledat přímo naslúchadlo. NOVELLO TRADE nabízí rovněž kompletní záruční a pozáruční servis, ale i poradenství s výběrem naslouchátek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient