Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Kde objednat hasičské dresy? U profesionálů!

2 min read

Hasičský sport se v posledních letech velmi rozmohl a dnes je na něj pohlíženo úplně jinak než kdysi. Hasičské závody mají své náležitosti a pravidla stejně jako každý jiný sport. Mimo jiné je zvykem, že každý tým má také své kvalitní dresy. Kde je objednat? Například u společnosti Jadberg.

Česká firma Jadberg vyrábí sportovní dresy už od roku 1994. U zákazníků má dobrou pověst díky tomu, že drží slovo, poskytuje prodlouženou záruku 3 roky a prodává dresy s velmi dlouhou životností. Velmi zajímavá je i nabídka velikostí. Zatímco jinde budete těžko shánět dresy pro extrémně hubené či neobvykle vysoké sportovce, Jadberg vás nezklame.

Hasičské dresy Jadberg v prvotřídním designu

Co zaujme na první pohled? Určitě design dresů. Hasičské dresy si přímo říkají o to, aby byly ozdobené plameny, a Jadberg se toho drží. Design se povedl na jedničku, svým způsobem ho ale můžete ovlivnit i vy. Samozřejmě si totiž na dres doplníte potisky sponzorů podle potřeby, u většiny modelů je přitom potisk zcela zdarma, takže cena, již vidíte, je už konečná.

Za dresy se budou otáčet nejen diváci, ale i soupeři. Kromě designu je však třeba dbát také na materiál, a i k tomu výrobce Jadberg přistupuje pečlivě. Používá odolné materiály s výborným odvodem vlhkosti a rychlým schnutím, což se pro hasičský sport doopravdy hodí.

Doobjednání dresů není problém

Kvalitní sportovní dresy vydrží týmu dlouhá léta, a nebavíme se přitom pouze o hasičských dresech, ale také o florbalových, fotbalových, volejbalových, hokejových, atletických a dalších. Pokud se k vám příští rok přidají noví členové, není problém dresy doobjednat. Jadberg zakázky zálohuje až tři roky po realizaci, takže nové členy vybavíte stejným dresem.

Více informací najdete přímo na webu https://www.jadberg.eu. A mimochodem, kdyby se vám podařilo někde najít lepší nabídku, klidně se ozvěte, Jadberg vám dá výhodnější cenu. Těžko však budete někde hledat dresy srovnatelné kvality a designu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient