Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Potěšte své blízké skvělými dárky. Dáme vám na ně tipy!

2 min read

Narozeniny, výročí, Vánoce, svatba – to jsou hlavní příležitosti, při nichž si dáváte se svými blízkými dárky. Chcete je potěšit, překvapit a chcete jim dát něco, co bude naprosto originální? Pak vybírejte z pestré škály zážitků – od adrenalinových až po relaxační. V dnešním článku se tedy podíváme na pár zážitků, které nezklamou ani ženy, ani muže.

Co potěší každou ženu?

Vybíráte-li dárek pro ženu, pak se zaměřte v první řadě na relaxační zážitky. Ženy totiž preferují odpočinek a relaxaci. Rády o sebe nechají hýčkat. Velmi oblíbená je čokoládová masáž, při níž žena nepřibere ani gram a nebude muset přemýšlet o hubnutí. Čokoládová masáž má blahodárné účinky na tělo, vráží kůži pružnost a udrží ji hladkou. Na oblíbenosti neztrácí ani originální rekondiční lázeňská terapie – pivní koupele, které spojují uvolňující horkou koupel, pramen uzdravující minerální vody a jedinečné tmavé koupelové pivo.

Pokud je ale žena akční a vyhledává adrenalin, akci a vzrušení, pak můžete koupit tandemový seskok padákem, bungee jumping či nějaký vodní sport. A pro ženu se vám nabízí také manikura, poukaz na gelové nehty, přírodní kolagen a mnoho dalších.

Rozmanité dárky pro muže

Velmi vyhledávané jsou také dárky pro muže. O mužích je známo, že mají rádi vozidla, a tak jako dárek pro muže můžete zakoupit dárkový poukaz na jízdu rychlým autem. Na okruhu se může oslavenec projet Ferrari či Porsche. Velmi oblíbená je jízda Hummerem či tankem. Jestliže ale poukaz na jízdu autem není ten nejlepší, pak můžete zakoupit jízdu na vodním skútru či wakeboarding.

Nebo navštivte autobazar a vyberte vhodné auto pro vašeho miláčka. Taková Škoda Octavia určitě potěší.

Doufáme, že vám naše tipy na dárky pomohly a že oslavenci vyberete dárek, který ho nadchne a nezklame. Zážitky jsou originální a vždy splní svou funkci.

Tvorba webových stránek: Webklient