Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Poptávka po elektronické cigaretě se neustále zvyšuje. Víme, proč!

2 min read

Elektronická cigareta se na trhu poprvé objevila v roce 2006, kdy vznikla v Číně. Postupně se rozšířila díky svým vlastnostem do všech koutů světa, včetně České republiky. U nás se elektronická cigareta stala mezi kuřáky oblíbená hned od uvedení na trh. Podívejme se tedy, čím vás e-cigareta nadchne, jaké má výhody a proč si ji kuřáci tak kupují.

Proč je elektronická cigareta tak oblíbená?

Elektronická cigareta se mezi uživateli rozšířila velmi rychle kvůli svým vlastnostem. V první řadě neprodukuje do okolí žádné škodlivé látky, dehet, ani oxid uhličitý. Eliquid, který se do elektronické cigarety dává, obsahuje pouze čistý nikotin, který nijak nezapáchá. Okolí tedy ani nezpozorujete, že kouříte. Další výhodou je, že neničíte tak své zdraví karcinogenními látkami, protože z elektronické cigarety žádné takové látky nevychází.

Dokonce je elektronická cigareta mírná k vaší peněžence. Můžete ušetřit až polovinu nákladů na kouření. Zní to neuvěřitelně? Ale je to tak, potvrdí vám to spousta kuřáků, která přišla na e-cigaretu.

Eliquid obsahuje jen nikotin

Do cartridge elektronické cigarety se dává tekutá náplň zvaná eliquid. Obsahuje pouze čistý nikotin, žádné škodlivé látky. Eliquid se kouřením přeměňuje na páru, která vypadá jako dým u klasické cigarety. Rozdíl je však v tom, že tento dým není ani škodlivý, ani nezapáchá.

V současné době je na trhu eliquid hned v několika variantách a příchutích. Můžete si vybrat intenzitu nikotinu. Na své si tedy přijdou jak slabí, tak i silní kuřáci.

Jestliže je váš muž kuřák, pak mu můžete koupit elektronickou cigaretu k narozeninám či k Vánocům. Takový dárek pro muže určitě váš partner ocení a bude si ho pochvalovat. Myslete tedy nejen na jeho zdraví, ale i na váš domácí rozpočet, do něhož kouření značně zasahuje.

Tvorba webových stránek: Webklient