Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Jaké jazykové kurzy nabízí Pygmalion?

2 min read

Chcete se vzdělávat v jazycích? Neumíte žádný cizí jazyk a budete začínat od nuly? Pak se obraťte na jazykovou školu Pygmalion, která nabízí jazykové kurzy pro začátečníky i pokročilé. Jazyková škola Pygmalion se od svého počátku specializovala na výuku anglického jazyka, ale v roce 1999 svou nabídku jazyků rozšířila o němčinu, španělštinu, italštinu, ruštinu, francouzštinu a polštinu. Dokonce nabízí i pro cizince kurzy češtiny. Podívejme se tedy, co všechno vám nabízí Pygmalion.

Choďte na pravidelné jazykové kurzy

Jestliže pracujete a nemůžete si dovolit chodit do jazykových kurzů v dopoledních hodinách, pak se vám nabízí jazykové kurzy General, které jsou určené pro širokou veřejnost a probíhají v odpoledních a večerních hodinách. Jazykové kurzy se vám tak nebudou překrývat s vašimi pracovními povinnostmi. Dále je možné také své dítě od tří let přihlásit do jazykového kurzu pro děti, díky nimž může vaše ratolest již ve 13 letech složit Cambridgeské zkoušky pro děti a získat mezinárodní certifikát.

Na tyto zkoušky se můžete také připravit, stačí navštěvovat příslušný kurz. To vše vám jazyková škola Pygmalion nabízí.

Choďte do jazykové školy pravidelně

Jazykové a vzdělávací centrum Pygmalion se specializuje sice na výuku anglického jazyka, ale do jazykové školy můžete chodit i do jiných jazykových kurzů. Zvláštní pozornost Pygmalion věnuje výběru svých lektorů. Klade na ně vysoké nároky a lektoři musí neustále zvyšovat svou kvalifikaci. Podstupují pravidelně metodické semináře, na kterých se seznámí s moderními trendy v oblasti výuky cizích jazyků. Škola je součástí prestižní Asociace certifikovaných škol. Jedná se v podstatě o nezávislé profesní sdružení společností, které se v Česku zabývají výukou cizích jazyků.

Přihlaste se na pomaturitní studium

Jestliže jste absolventy středních škol a nepracujete, můžete se přihlásit na pomaturitní studium. Trvá jeden rok a probíhá ve dvaceti vyučovacích hodinách týdně, školní rok je od září do června. Ve skupině je vždy maximálně 18 studentů a celá výuka klade důraz na komunikaci v anglickém jazyce. Dokonce mají studenti bezplatný přístup ke knihovně cizojazyčné literatury. Přihlaste se na pomaturitní studium angličtiny, získáte značné výhody a zdokonalíte své znalosti.

Tvorba webových stránek: Webklient