Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Postavte si virtuální kancelář na míru

2 min read

Uvažujete o zřízení vlastní kanceláře, ale stále nemůžete najít odpovídající prostory? Co kdybyste si nakonfigurovaly její parametry a služby podle vlastních požadavků? Takovou možnost nabízí virtuální kancelářské centrum, které toho umí ještě daleko víc.

Sídlo na dobré adrese

Vlastnit kancelář v centru Prahy sice vytvoří firmě seriózní image, ovšem je to velmi finančně nákladné. Pokud vaše společnost nedisponuje dostatečný rozpočtem, řešení nabízí virtuální kancelář Praha. Jednak získáte kýženou „dobrou adresu“, díky níž se vám budou obchody uzavírat snadněji, a jednak budete mít kancelář fyzicky k dispozici pro vaše obchodní jednání a administrativní činnost.

Jaké služby můžete očekávat?

Virtuální kancelář je vybavena recepcí, jež profesionálně vyřídí návštěvu i neohlášených obchodních partnerů. Dále můžete využít asistenční, marketingový, administrativní a účetní servis. Vaše virtuální sídlo tak bude velmi flexibilní, neboť budete mít neustále po ruce řadu specializovaných pracovníků, kteří budou plnit požadavky dle vašich aktuálních obchodních potřeb.

Neplaťte víc, než musíte

Jak bylo zmíněno výše, virtuální kancelář je možné zřídit si přesně na míru. Vyberete si ze tří balíčků zahrnujících různou úroveň poskytovaných služeb. Základní řada nabízí uvedení sídla na budově a služby recepce. Další úroveň je rozšířena o poštovní služby, skenování, zavedení telefonní linky a poskytnutí místnosti pro jednání. U poslední varianty profi kanceláře můžete navíc využít pronájem zařízené kancelářské místnosti.

Jak to funguje?

Pomocí konfigurátoru si navolíte lokaci, variantu virtuální kanceláře a vyberete si vlastní sadu služeb. Celým procesem nastavení vás provede online průvodce, jenž vám též umožní srovnat si úroveň a cenu jednotlivých programů, které virtuální sídlo nabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient