Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Poruchu turba vašeho vozu lze vyřešit rychle a efektivně

2 min read

Každý majitel automobilu dobře ví, že k poruše může dojít v podstatě kdykoli. Zejména u starších vozů se problémy objevují poměrně často, nelze ale vyloučit, že se vyskytnou i u téměř nového auta. Mezi nemilá překvapení patří i porucha turbodmychadla.

Potřebujete vyřešit opravu turbodmychadla?

Závada se na autě obvykle objeví přesně ve chvíli, kdy ho potřebujete mít k dispozici. A mezi ty více nepříjemné patří stávkující turbodmychadlo. To je navíc pro funkčnost vozu natolik podstatné, že se rozhodně nevyplatí upřednostnit jen rychlost opravy na úkor její kvality.

turbodmychadla proto vždy hledejte řešení, které bude také opravdu dlouhodobé a bezproblémové. Takové vám poskytne jen spolehlivá firma, jež zvládá opravy turbodmychadel precizně a rychle, případně dokáže zajistit dodání nového turbodmychadla.

Nové nebo repasované turbodmychadlo?

Turbodmychadla pro všechny typy automobilů nabízí TURBINY CZ s.r.o. Pořídit u nich můžete turbodmychadla známých výrobců pro osobní vozy i užitková vozidla. Zastoupeny jsou například značky Garret, Mitsubishi, Holset, Schwitzer, Toyota, Borg Warner a Turbo System. Na turbiny.cz lze ale zakoupit i vysoce kvalitní repasovaná turbodmychadla. Vlastníte-li některý z běžných typů automobilů, můžete si být jisti, že je odpovídající turbodmychadlo skladem a k jeho expedici dojde okamžitě, maximálně do 24 hodin poté, co dokončíte objednávku. Kompletní sortiment turbodmychadel je k dispozici v katalogu TURBO 2020. A pokud v něm nenajdete to pravé, jsou tu ještě repasovaná turbodmychadla s dvanáctiměsíční zárukou.

Prvotřídní servis a maximální péče o každého zákazníka

Společnost TURBINY CZ je zavedená česká rodinná firma, která o své klienty pečuje již 20 let. Veškeré opravy provádí v co nejkratším čase, po dohodě i na počkání, případně do 24 hodin. Své služby poskytuje jak koncovým klientům, tak i autoservisům a autodílnám. A všem nabízí mnohé další výhody. Konzultovat svůj problém nebo získat informace o nabízených službách můžete i na lince +420 777 556 557.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient