Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

DDsport.cz má připravené hokejové dresy na novou sezónu

2 min read

Brzy se opět roztočí hokejový kolotoč, odstartuje nová sezóna a na tu je třeba se náležitě připravit. Samozřejmostí je trénink, v létě se dá provozovat spousta sportů. Tentokrát ale máme na mysli jinou přípravu, a to výběr správných hokejových dresů.

V souvislosti s blížícím se podzimem nachystal český výrobce sportovních dresů, firma DDsport.cz, nové dresy na hokej. Každoročně se snaží inovovat svůj sortiment a přizpůsobovat ho požadavkům moderní doby. Letos je novinkou například střihové provedení Extra Line.

Hokejové dresy, které nosí profesionálové, může mít každý

Česká firma DDsport.cz vyrábí hokejové dresy již přes čtvrt století. Obléká přední hokejové kluby, ale i amatérské hokejisty a samozřejmě hokejové fanoušky. Je jedno, na jaké úrovni hrajete, i občasný hokej s kamarády na zimním stadionu, nebo dokonce na rybníku si vyžaduje odpovídající oblečení. Kvalitní dres vám dodá sebevědomí a bude se vám v něm dobře pohybovat. U DDsport.cz si takový můžete objednat třeba už dnes. Nová hokejová kolekce pro nadcházející sezónu je připravena.

Nová kolekce se chlubí atraktivním designem

Jednu z novinek, střihové provedení Extra Line, jsme již zmínili. Další novinkou pro hokejové dresy jsou nové atraktivní designy. DDsport.cz jich má nachystaných spoustu, lze je ale libovolně upravovat a překážkou není ani vlastní nápad. Množství barev, čísel a reklam je pouze na vás, a to bez navýšení ceny!

Firma prodává také celé sladěné hokejové sety skládající se z hokejových dresů, návleků na kalhoty a štulpen. Veškeré potřeby jsou vyrobeny z kvalitních materiálů odolných vůči namáhání. Na potisk se používá technologie sublimace, která zajišťuje dlouhou životnost.

Nikdy není problém doobjednat další dresy

Zakázky na dresy jsou u DDsport.cz archivovány, takže když se do týmu přidají noví členové, není problém přiobjednat stejné dresy. Doobjednání je možné již od 1 ks. Ti, kdo si objednávají více než pět kusů, mají možnost zapůjčit si velikostní vzorky a vzorky materiálů. Hokejová kolekce pro nadcházející sezónu je již nyní k dispozici na webu výrobce DDsport.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient