Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

van2go.cz: Máte zájem o pronájem dodávky v Praze?

2 min read

Potřebujete se přestěhovat, přivézt si nově koupený nábytek či stavební materiál? Jste firma, které se porouchala vlastní dodávka, případně se jí daří a vlastní automobilové vybavení nestačí pokrýt poptávku? Ať už jste firma či soukromá osoba, půjčovna dodávek má dveře otevřené.

Pronájem dodávky Praha nabízí například půjčovna Van2GO. Ve své nabídce má dodávky opravdu pro každého od nejmenšího Opel Vivaro Van přes Movano L3H2 až po skříňovou verzi Eurobox. Nechybí ani minibus pro 9 osob, který se nyní o prázdninách může hodit. Když se celá parta vejde do jednoho auta, je to mnohem větší legrace. Všechny nabízené vozy jsou do 3,5 tuny, dají se tedy řídit s řidičským oprávněním skupiny B.

Rezervujte si dodávku online a vyzvedněte kdykoliv

Pronájem dodávky přes Van2GO je velmi jednoduchý. Svůj vůz si vyberete a zarezervujete online. Sami si určíte, kdy a kde si ho chcete vyzvednout, a pak už jen přijdete na místo. Vůz je možné vyzvednout a vrátit opravdu kdykoliv, klidně i v noci. Nemusíte platit zbytečně další den jenom proto, že by už půjčovna měla zavřeno. Problém není ani s tím, když si pro dodávku přijedete vlastním autem, za parkování vašeho auta po dobu zapůjčení dodávky nic neplatíte.

Dodávka na hodinu nebo na měsíc

Díky online rezervačnímu systému je jedno, jestli potřebujete dodávku ještě dnes, nebo za 14 dní. U vybraného vozu je přesně vidět, na které datum už je zarezervovaný a kdy je ještě k dispozici. Dodávku si můžete rezervovat třeba i jen na jednu hodinu či naopak na měsíc. 30 dní je nejdelší doba, již vám online rezervační systém povolí. Máte-li o dodávku zájem na více dní, kontaktujte přímo Van2GO, vše s vámi domluví.

Zapůjčené dodávky mají denní limit 250 km, najedete-li více, doplácí se za každý km. Takto nastavená pravidla má téměř každá autopůjčovna, jde o běžnou věc. Van2GO se vám nesnaží házet klacky pod nohy, jde o férovou půjčovnu. Více najdete přímo na https://www.van2go.cz/uvod.html.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient