Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Pneu.extralevne-pneu.cz – recenze

2 min read

Odborníci doporučují mít na každou sezónu pneumatiky – letní i zimní. Měli byste se vyvarovat používání zimních pneumatik v létě a naopak. Zhoršujete si tím jízdní vlastnosti vozidla. Jakmile dojde k opotřebení letních či zimních pneumatik, kupte si ihned nové, čímž si zajistíte bezpečnost na silnici. Kde koupit zimní pneumatiky levně, ale přitom kvalitně?

Velmi oblíbeným internetovým obchodem, který má na pneumatiky na auto esa v rukávu, je Pneu.extralevne-pneu.cz. Tento internetový obchod se specializuje na prodej pneumatik pro všechny typy vozidel – od osobních, přes nákladní, až po pneumatiky na čtyřkolky. Také má v nabídce alu kola a plechové disky.

Produkty jsou rozdělené do přehledných kategorií, takže se na webové stránce snadno vyznáte. Navíc hned na úvodní stránce se vám nabízí kofigurátor, který vám usnadní hledání pneumatik. Zadáte typ vozidla, období, výrobce, šířku, profil a průměr. Na základě těchto údajů vám budou vyhledány konkrétní pneumatiky, které se hodí pro vaše vozidlo.

Internetový obchod Pneu.extralevne-pneu.cz vám nabízí i informace o alu kolech, o štítkování pneumatikách, seznam partnerských pneuservisů a mnoho dalších. V neposlední řadě můžete navštívit také bazar, kde zakoupíte pneu, alu kola a také disky.

Náš tip: Jestliže chcete koupit zrcátka na Ford Mondeo, zpětné zrcátka, zadní světlo, alternátor, stěrače či jiné prvky do vozidla, pak se vám nabízí i e-shop Pietro-eshop.cz.

Tvorba webových stránek: Webklient