Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Jak mě zachránil Modrý Anděl

2 min read

Nikdy bych neřekla, že se může z plánovaného krátkého posezení s kolegyní a kafíčkem vyklubat nekonečně zábavný večírek. Ale uznejte sami, pokud člověk potká dva bývalé spolužáky, které přes deset let neviděl, těžko dodrží plánovanou hodinku věnovanou nejnovějším drbům. A když se k tomu přičte fakt, že zrovna tihle kluci patřili vždycky k rozeným bavičům, je jasné, že veselé historky ze školních let s kapkou nostalgie bylo třeba i něčím zapít.

Zábava se pořádně rozjela, takže jsem v tu chvíli příliš neřešila, jak se poté vlastně dostanu domů. Byť naše dobrá nálada byla více způsobena radostí ze setkání, než zkonzumovaným alkoholem, bylo jasné, že za volant svého vozu rozhodně neusednu. Jediné, co mě napadlo, byl starý dobrý taxík. Což ovšem znamená nechat svého plechového miláčka napospas případným rozmarům podivných nočních individuí a druhý den se pro něj trmácet přes půlku města s nejistotou, zda jej vůbec najdu na místě.

Začala jsem s poněkud pokaženou náladou problém zvaný odvoz vozu řešit nahlas a byla chvíli všem tak trochu pro smích. Kamarád s úsměvem vytáhl mobil a prohlásil, že vše zařídí Modrý anděl. Stačilo tak málo. Díky tomu, že existuje úžasná věcička s názvem aplikace Modrý anděl pro smartphone, jsem měla během okamžiku problém vyřešen. Kamarád mi vysvětlil, že v požadovaný čas mne vyzvednou řidiči a pod křídly Modrého anděla se bezpečně dostanu domů já i mé milované autíčko. Skvělé bylo i okamžité potvrzení rezervace se sdělením ceny celé služby.

Musím přiznat, že nová Škoda Fabia, kterou jsem se vezla domů, i příjemné jednání řidiče byly prima bonusem tohoto úžasného večera. A moje auto, které spokojeně svištělo před námi, si také viditelně užívalo, že za jeho volantem sedí opravdový profesionál.

Neméně milým zjištěním bylo i to, že jsem zaplatila přesně takovou cenu, jako avizovala aplikace při rezervaci, a to cenu velmi přijatelnou. Ode dneška vím, že službu Modrý anděl nevyužiji jen v případě obzvláště vydařených večírků, ale také třeba v situaci, kdy po náročném pracovním dni padám únavou a nemám dobrý pocit z toho, že musím absolvovat dlouhé kilometry za volantem.

Tvorba webových stránek: Webklient