Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

AAA Auto – recenze autobazaru

2 min read

Autobazar AAA Auto na českém trhu působí již 21 let a své působení rozšířil z České republiky i do dalších zemí Evropy – na Slovensko a do Ruska. Denně nabízí v průměru 6 000 vozidel. Studie, kterou provedla společnost Ernst & Young, uvedla, že se skupina AAA Auto v roce 2007 dostala mezi prvních deset největších distributorů vozidel v Evropě.

Ochotný personál, bohatá nabídka

AAA Auto je největší autobazar v České republice, a tak vám může nabídnout největší síť s autobazary. Jako přední výhodu bych uvedla rozmístění autobazarů rovnoměrně po celé republice. Pobočky najdete jak ve větších, tak i menších městech. AAA Auto vám nabízí 100% záruku na původ vozidla, garanci stavu tachometru a velký výběr vozů. To jim vytknout rozhodně nemůžu.

ČTĚTE TAKÉ: Autobazar.eu míří i na český trh

Nejbližší pobočkou v mém okolí je AAA Auto v Brně. Když jsem přišla do autobazaru s tím, že chci vozidlo Škoda Octavia, dočkala jsem se ochotného a profesionálního přístupu zaměstnanců. Zodpověděli mě dotazy, které jsem potřebovala a nabídli i zkušební jízdu ve vozidle, které se mi bude zamlouvat. Musím podotknout, že modelů Škoda Octavia byla v nabídce spousta, a tak bylo z čeho vybírat.

Zaměstnanec, který mě obsloužil při koupi vozidla, mě také informoval o tom, že můžu automobil do sedmi dnů od zakoupení vrátit, pokud s ním nebudu spokojená. To se naštěstí nestalo, protože má staro-nová Škoda Octavia je v super stavu.

Čím se může AAA Auto pyšnit?

Když jsem se rozhodla koupit vybrané vozidlo, zaměstnanec mě zavedl do kanceláře, kde jsme vše vyřídili. Líbil se mi jeho přístup, nabídl mi kafé, vodu apod. S takovým jednáním jsem se v jiném autobazaru ještě nesetkala. Nakonec mi nabídl pojištění vozidla s tím, že má AAA Auto na povinné ručení u jednoho z partnerů slevy.

I když se objevují i negativní ohlasy na autobazar AAA Auto, já za sebe můžu tento autobazar doporučit. Kupovala jsem si zde už druhé vozidlo a bez problémů. Ráda se při koupi dalšího vozidla opět obrátím na AAA Auto.

Tip: Sdružení automobilového průmyslu vám nabízí spoustu zajímavých novinek ze světa aut. Můžete se například dozvědět, že Škoda Auto zaznamenala druhý rekordní počet prodaných aut za rok 2012.

Tvorba webových stránek: Webklient