Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Nemáte čas na zbytečnou administrativu? Půjčte si vůz z autopůjčovny Easy Rent!

2 min read

Uvažujeme o prodlouženém víkendu v hlavním městě. Jsme totiž mimopražští, konkrétně až z Ostravy. Cestu vlastním vozem kvůli neutěšenému stavu naší nejslavnější dálnice ihned zavrhujeme. Do Prahy si zkrátka doletíme. A na letišti si auto vypůjčíme. Na jakou autopůjčovnu se ale obrátit?

Možností se nám otevírá celá řada. Ideální však samozřejmě bude autopůjčovna, která sídlí přímo na letišti Václava Havla. Autopůjčovna, jež nás rychle odbaví. Do níž zkrátka přijdeme a co nejrychleji z ní zase odjedeme. Bez zbytečných průtahů.

Rychlá nakládka i vykládka

Na základě recenzí z internetu nakonec volíme autopůjčovnu EasyRent s kanceláří sídlící nedaleko východu z Terminálu 1. Funguje nonstop, umožňuje parkování na jejích plochách, nakládání i vykládání na bezpečných místech a především s kávou zdarma slibuje okamžité odbavení. To je to, po čem toužíme. Kdo by chtěl po letu z Ostravy trávit čas ve frontách, že?

Klient na nic nečeká

Jak je to možné? V EasyRent zkrátka jsou na své klienty připraveni. Alespoň přibližně vědí, kdy se pro vůz dostaví , a veškeré dokumenty připraví v předstihu. Klient tak na nic nečeká, zkrátka podepíše pár lejster, zaplatí (hotově i kartou) a do několika minut odjede. To je pro nás přímo ideální.

Jaký vůz zvolit?

Nabídka autopůjčovny Easy Rent je velmi bohatá. Jak se opět dozvídám z recenzí na internetu, lidé si půjčují vozidla všech kategorií. Velké oblibě se těší do pražských ulic praktický Mini Cooper, možné však je i půjčení SUV vozu iosmimístné dodávky(součástí autopůjčovny je ipůjčovna dodávek). Populární ovšem jsou i kabriolety.

Pokud autopůjčovna na Letišti Praha, tak jedině Easy Rent. Když se službami autopůjčovny byl spokojený generální tajemník Nato, je více než pravděpodobné, že s nimi budeme spokojeni i my. Naše volba je tedy jasná. A jaká je ta vaše?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient