Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Díky návrháři regálů si vybavíte sklad přesně podle svých potřeb

2 min read

Regálové systémy se využívají v mnohých odvětvích. V obchodech, autodílnách, ale i domácích dílnách. Koneckonců regál užijete i ve sklepě, kam si schováte zavařeniny. Všude se ovšem hodí trochu jiný typ regálu. A právě proto spustila společnost Storage CZ návrháře regálů.

Návrhář regálů vám umožňuje sestavit si regál přesně podle svých představ. Nejde o žádnou novinku, Storage CZ ho na webové stránce Storagecz.cz provozuje už pěknou chvilku. A je o něj zájem.

Začnete s jedním z navrhovaných typů

Abyste měli zpočátku trochu usnadněnou práci, vyberete si, o jaké regály máte zájem. Sháníte regál na pneumatiky, obchodní regál či paletový? Jeden z těchto tří typů si vyberete, pak už si zvolíte pouze počet polic, výšku sloupce, vzdálenost polic, šířku, hloubku a nosnost polic. Ihned uvidíte, kolik vás bude celá sestava stát a do kdy vám ji zvládnou dodat. Dokonce je možné si stáhnout návod na montáž nebo zhlédnout video návod na YouTube.

Každý skladový prostor má své řešení

Mezi zákazníky společnosti Storage CZ patří třeba Samsung Slovakia, Ikea, Whirlpool či Kia Slovakia. Mají 20leté zkušenosti s návrhy i realizací skladových řešení, takže jistě najdou řešení i pro vaše potřeby. Kromě regálových systémů prodávají i přepravky, takže své skladovací prostory vybavíte kompletně.

Přepravek je k dispozici široké množství. Za zmínku stojí například přepravky z kartónplastu, které jsou velmi lehké, a přitom si zachovávají veškeré pozitivní vlastnosti – vysokou odolnost vůči chemikáliím, vodě, páře i mechanickému poškození. Firmy potěší, že je možné na přepravky natisknout i logo, případně si vybrat barvu v souladu s firemní barevnou identitou.

Jestli i vy plánujete vybavit či rekonstruovat sklad, určitě se na sortiment firmy Storage CZ podívejte. Zkuste si v návrháři naklikat svůj regálový systém a zjistit, kolik by vás stál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient