Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Bez dodávky či užitkového vozu se obejde jen málo podnikatelů

2 min read

Automobil je pro drtivou většinu populace naprostou samozřejmostí. A řada z nás si bez něj kvalitní a plnohodnotný život už ani nedokáže představit. Autem jezdíme na výlety, na chatu či chalupu, na nákupy i do práce. A nezřídka jím dopravujeme do školy, do školky a do kroužků i naše děti. Zejména na venkově je motorové vozidlo nutností.

Kdo se neobejde bez dodávky či užitkového vozu?

Dodávka je nezbytná pro každého provozovatele obchodu s potravinami nebo kamenné prodejny s jakýmkoli zbožím. Jakmile si alespoň částečně zajišťujeme dovoz zboží sami, potřebujeme prostorný vůz, do kterého vše bez obtíží naložíme. Chceme přece vše potřebné dovézt najednou, abychom neplýtvali drahocenným časem ani pohonnými hmotami. Užitkové vozy a pickupy potřebují i řemeslníci a menší dílny. A samozřejmě i ti, kdo provozují prodejní stánky na trzích, festivalech a kulturních akcích. V mnoha případech jsou výhodným řešením i přívěsy. A stavební firmy se často neobejdou bez sklápěče.

Minibusy a vany využívají cestovní kanceláře, zaměstnavatelé i dopravci

Jakmile potřebujeme často dopravovat vice osob najednou, jsou pro nás ideální volbou minibusy a vany. Vany mají kapacitu od pěti osob a skvěle poslouží jako osobní i užitkové vozy. Ocení je i rodiny s větším počtem dětí. Minibusy se zase hodí pro zajištění transportu klientů i hotelových hostů z letiště. Navíc jimi lze zajistit dopravu zaměstnanců tam, kde je špatné spojení hromadnou dopravou. A cestovní kanceláře v nich nezřídka vozí na výlety menší skupinky turistů.

Kde pořídit vhodný vůz?

Vans centre zajišťuje prodej přívěsů i prodej užitkových vozů. Najdeme tu kvalitní vozidla všech typů a značek. V nabídce jsou dokonce i sklápěče a furgony, které mají kabinu oddělenou od nákladového prostoru přepážkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient