Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Luxusní konferenční prostory v Praze? Zkuste hotel Belvedere Prague

2 min read

Uspořádání konference anebo semináře patří mezi velmi náročné úkoly. Velice důležitou částí celého procesu, bez níž by celá akce nemohla úspěšně proběhnout, je nalezení ideálního prostoru, který bude splňovat všechny požadavky.

Moderní prostory ve funkcionalistické budově

Jestliže je vaší cílovou lokací, kde plánujete konferenci pořádat, naše hlavní město, ušetříme vám dlouhé hodiny, které byste jinak strávili na internetu, protože jak všichni víme, najít plně vyhovující hotel Praha může být někdy pěkně tvrdý oříšek. Hotel Belvedere je funkcionalisticky řešená stavba z počátku 20. století, která vás svým vzhledem zaujme hned na první pohled.
Uvnitř stavby se nachází 149 pokojů kompletně zařízených moderním vybavením. Naprostou samozřejmostí je všudypřítomná vysokorychlostní Wi-Fi, takže se nemusíte obávat, že budete bez internetu. Přímo v přízemí hotelu se nachází Lobby bar s venkovním posezením, dále stylová designová restaurace Belcredi Bistro a kosmetický salon. V uzavřeném Exekutivním patře zase můžete navštívit thajské masáže a dopřát si patřičnou relaxaci.

Tři různé konferenční sály

Jak již vyplývá z výše uvedeného, hotel Belvedere je perfektním místem pro pořádání různých setkání. Pronájem konferenčních prostor zde vyjde na velice výhodnou cenu, přičemž máte na výběr ze tří různých konferenčních sálů. Celková kapacita tamních prostor činí až 400 osob, což je pro běžné konference naprosto dostačující. Samozřejmě i zde máte možnost se připojit na vysokorychlostní Wi-Fi.

Konferenční sály se dělí podle velikosti. Největší je Společenský sál s galerií, který má samostatný vstup z ulice a vlastní podium. Kromě konferencí a přednášek je vhodný též pro pořádání plesů a oslav. Dále je zde konferenční centrum Klub Memphis vybavené tou nejmodernější technikou a ozvučením. Nakonec zbývá ještě zmínit Salónek Letná s nejmenší rozlohou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient