Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Leatherman multitool představuje investici do kvality

2 min read

Multitool, tedy nástroj, který obsahuje kleště, nůž, pilku, nůžky, pilník, šroubováčky, měřítko, otvírák na lahve a plechovky, šídlo a další pomocníky, ocení každý dobrodruh. A ani není nutné objevovat krásy jiného kontinentu nebo být osamělý v divočině. Multitool přijde vhod také při rybaření, turistice, doma v dílně.

Multitoolů se dá sehnat celá řada od levnějších až po ty dražší. Kategorii dražších zastupuje i značka Leatherman s dlouholetou tradicí. Jejím cílem není zaujmout nízkou cenou, vsází na kvalitu a za tu si zákazníci jsou ochotni připlatit.

Elegantní ocelový nebo černý krasavec

Základem pro každý Leatherman multitool jsou kleště. U jiných multitoolů je často nenajdete, u těch od značky Leatherman jich v jednom multitoolu bývá hned několik. Celý multitool je však skládací, a proto se dobře nosí v kapse či v batohu. Multitooly mívají tělo z nerezové oceli, některé bývají hluboce eloxované, a tak mají krásnou černou patinu, která vypadá stále stejně i po letech používání.

Kvalita s 25letou zárukou

Multitooly značky Leatherman nebývají nejlevnější, ceny těch základních se pohybují kolem dvou tisíc korun, dražší modely stojí i pět tisíc. Multitool Leatherman si však člověk kupuje pouze jednou za život a je velmi pravděpodobné, že ho přežije. Samotný výrobce dává na své výrobky záruku čtvrt století, což jasně vypovídá o tom, jak si je jistý kvalitou.

V Česku výrobky Leatherman prodává řada prodejců

Informace o tom, kde se dají multifunkční kleště Leatherman pořídit, najdete na oficiálním českém webu výrobce Leatherman. Prodejců je vícero, jedním z nich je například e-shop Kentaurzbrane.cz. Na oficiálních stránkách Leatherman si mimochodem prohlédnete i další produkty značky. Vyrábí například multifunkční náramky. Potřebné nářadí pak nemusíte mít vždy po ruce, nýbrž přímo na ruce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient