Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

S kvalitním bytovým textilem hravě vytvoříte útulnou domácnost

2 min read

I když máte interiér vybavený moderními spotřebiči a nábytkem, může být studený jako psí čumák. Přitom stačí jen málo a pravé kouzlo domova je na dosah ruky. Bílé záclony a stylové závěsy na oknech, hřejivé povlečení a deky na posteli či heboučké ručníky a osušky v koupelně dodají domácnosti šmrnc a estetickou spokojenost.

Při výběru povlečení buďte obezřetní

Většina lidí si to ani neuvědomuje, ale v posteli stráví menší polovinu svého života. Když ráno vstáváme, tak se nám z vyhřátého pelíšku nechce a večer se těšíme, jak se přikryjeme hřejivým povlečením. Výběr ložního prádla je v dnešní době pestrý, ale ne všechny produkty odpovídají běžným standardům. Při výběru povlečení nehleďte jen na cenu a design. To by byla velká chyba! Nejdůležitější je materiál, ze kterého jsou povlaky na peřinu a polštář vyrobeny. Je pravda, že k nejspolehlivějším patří léty prověřená bavlna. Tento materiál pohlcuje pot, nestudí, je vhodná pro alergiky, snadno se o ni pečuje a má dlouhou životnost. Pokud se vám povlečení vzhledově zalíbilo, mrkněte na hustotu příze a zemi původu. Hustota nití 200 – 300 nití na plec čtvereční je skvělá a můžete být klidní. Levné ložní soupravy vás mohou lákat cenou, většinou se však pod nimi nedá spát! Nejlepší je sledovat recenze zákazníků a zvolit osvědčený internetový obchod.

Na okno patří záclona i závěs

I když to jednu dobu vypadalo, že nejsou záclony a závěsy v módě, vrací se opět na scénu. Tento bytový textil může být pro hospodyňky náročnější na údržbu, ale vše pak vynahradí překrásný vzhled. Ruku na srdce, okno bez krásné záclony a závěsu je chudé a nudné. S výběrem záclon byste se měli mít také na pozoru a neupřednostňovat levné modely. Mají jen jednu jedinou výhodu, a tou je nízká cena. Většinou se po prvním vyprání potrhají a jsou nepoužitelné. Pokud prahnete po dokonalosti, podívejte se na produkty internetového obchodu Dante, překvapí vás poctivým zpracováním, moderními designy, bohatým výběrem a rychlým dodáním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient