Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Nakupte ještě před koncem roku pracovní trička a další oblečení

2 min read

Na konci roku do firem dokupujeme oblečení. Nakupte pracovní trička a oblečení pro sebe i pro zaměstnance či brigádníky v top kvalitě se zajištěním brandingu.

Pracovní oblečení Brno – to je firma Xfer. Specializuje se na reklamní oděvy a pracovní oblečení pro celou řadu profesí. Nabízí především trička, polokošile, mikiny, fleece oděvy, bundy a vesty, sportovní oblečení, čepice, tašky a pracovní oděvy.

Nechte si pracovní oblečení obrandovat

Přímo ve firmě vám pracovní oblečení rovněž opatří identifikačními znaky vaší firmy. Ty mohou být na oděvy naneseny jako potisk, nebo jako výšivka. Jakmile zašlete základní parametry zakázky, především počet kusů výrobků, jejich druh, materiál a barvu, firma vám poptávku nacení a získáte též informaci o termínu dodání. Grafické podklady si můžete dodat vlastní, nebo vám s nimi pomohou grafici přímou dodavatele.

Prověřili jsme kvalitu tisku

Firma Xfer tiskne ve velice vysoké kvalitě. Velkou výhodu je, že máte možnost volit různé formy potisku – sítotisk, digitální potisk i nažehlování. Díky tomu dosáhnete potřebné barevnosti, designu i trvanlivosti finálního výrobku. Každý výrobek lze na vyžádání individuálně balit za poměrně nízkou cenu podle typu použitého sáčku.

Kvalitními jsou i výšivky

Druhý typ brandingu, který Xfer nabízí, je výšivka. Nepárá se, je hustá a z kvalitních nití. Kromě výšivky lze poptávat rovněž přešití štítků na textilu za ty ve vlastním designu objednatele.

Oblečení z perfektních materiálů

Velkým benefitem sortimentu velkoobchodu Xfer jsou materiály oděvů. Ty levné dnes za pár korun nakoupíme všude. Svým zákazníkům však Xfer nabízí kvalitní střihy i oděvy ve vysokých gramážích, s tvarovou i barevnou stálostí. Střihy si lze volit unisex, ale rovněž speciálně pánské a dámské. Zejména dámská trička bývají dnes žádaná ve více vypasovaných a prolnutých střizích. (K dispozici jsou též dětské oděvy.) Pracovní trička tak nemusí být jen neforemným kusem oděvu, ale být pohodlná a současně slušivá, v nadstandardní kvalitě a s vkusným brandingem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient