Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Klávesnice k iPadu dokáže výrazně usnadnit práci. Víte, jakou si vybrat?

2 min read

Máte iPad, který vyžíváte nejen k zábavě, ale také k práci a ke studiu? Pak vám pravděpodobně standardní dotyková klávesnice na displeji zcela nevyhovuje. Není se čemu divit. Při psaní delších textů je žádoucí dobře vidět na celou obrazovku. To platí zejména v případě, kdy pracujete na obsáhlejší školní či vědecké práci nebo na náročném článku. Naštěstí se nabízí jednoduché řešení v podobě externí klávesnice k iPadu.

Na trhu jsou různé klávesnice k iPadu. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Apple Magic Keyboard

Bezdrátová membránová klávesnice přímo od výrobce přístroje je vhodná na kancelářskou práci i psaní. Mnohé však může odradit relativně vysoká cena. Dostupná je i v provedení s numerickou klávesnicí, pak si ale musíte připravit o zhruba tisíc korun více. Pořídit si můžete také pouze číselnou klávesnici od Applu.

Ostatní klasické bezdrátové klávesnice

Pokud nechcete platit vysokou sumu za značku, nabízejí se různé alternativy. Některé klávesnice pro iPad můžete pořídit i za několik stokorun. Zejména pro ty, kteří používají klávesnici jen nárazově, se může jednat o optimální řešení. Na trhu však najdete i propracované a stylové klávesnice pro iPad, jejichž cena se může blížit originálu od Applu. I klávesnice k iPadu alternativních výrobců jsou dostupné také ve variantách s numerickou klávesnicí nebo jako samostatná číselná část.

Klávesnice s touchpadem

Zvykli jste si používat touchpad a nechcete se bez něj obejít ani u iPadu? I takové bezdrátové klávesnice jsou dostupné. Dokonce i za opravdu rozumné ceny.

Skládací klávesnice

Klávesnice k iPadu, kterou jednoduše složíte a vložíte do kapsy nebo do kabelky, je to pravé ořechové pro milovníky kompaktních zařízení. Šetří prostor a zároveň je v rozloženém stavu zcela plnohodnotná. Skládací klávesnici k iPadu můžete mít u sebe v podstatě kdykoli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient