Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Kde koupit šperky s drahokamy, které se hodí pro zemská znamení Kozoroha, Býka a Pannu

2 min read

Klenoty s přírodními kameny patří ke nejoblíbenějším módním doplňkům. Není divu, když jsou dechberoucí a ke všemu se pyšní magickou silou. Většinou je vybíráme podle toho, v jakém znamení jsme se narodili.

Pokud chcete obdarovat blízkého člověka, který se narodil v zemském znamení, tak zpozorněte. V e-shopu Tiniana.cz najdete pestrou paletu náramků a náhrdelníků, dokonce i nádherných souprav.

Pro Býka zelenou

Darovat šperk ženě ve znamení Býka jako malachitový náramek je správná volba. Zrozenkyně tohoto znamení si potrpí na luxusní kousky, které jsou doplněny kamenem přírodní barvy. Když budou nosit klenot s malachitem, zvedne se jim sebevědomí. Malachit je povzbudí při náročných pracovních jednáních a na vyšší úroveň pozvedne i jejich milostný život, protože se s ním nebudou tak stydět.

Panny ochrání perla

I když se to na první pohled nezdá, Panny patří k méně sebevědomým znamením. V životě bývají úspěšné, ale potřebují hodně povzbudit. Pokud jim darujete stříbrné náušnice s pravou říční perlou Ashira, nabídnete jim klid a empatii. Klenot s perlou jim dopřeje harmonii a lásku. V jejich životě je totiž málo místa pro snění a rozvoj fantazie, protože patří k ryze praktickým jedincům.

Kozoroh o sobě často pochybuje

Dámy narozené v Kozorohu ocení šperky s ametystem, do jejich dobře naplánovaných dní vnesou sluníčko. Kozorožky na sebe nerady upozorňují a spoléhají se na vnitřní krásu a získané znalosti. Se skvostem s ametystem k sobě strhnou pozornost, o níž občas v milostném životě bojují.

Nakupujte z pohodlí domova

Mrkněte se na internetové stránky Tiniana.cz, protože se před vámi objeví bohatý sortiment šperků s drahokamy. Ke každé objednávce získáte milý dárek a určitě vás potěší doprava nad 1000 Kč zdarma anebo dárková krabička ke každé objednávce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient