Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

U Sharplayers vyberete dárek pro majitele 3D tiskárny

2 min read

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům milovníkovi technologických vynálezů a hraček? Je dost možné, že všechny vychytávky už vlastní, kromě toho věci jako dron, 3D tiskárna či jiné pěkné elektronické dárky nebývají zrovna nejlevnější. Co tedy darovat? Pořiďte třeba příslušenství k 3D tiskárně.

Kdo skutečně tiskne, ten je opravdu užije. Navíc je velkou výhodou, že příslušenství pro 3D tiskárny je poměrně široký pojem. Sami si tedy zvolíte, jestli chcete do dárku investovat dvě stovky nebo dva tisíce.

Inspiraci jsme sbírali u Sharplayers, českého odborníka na 3D tiskárny a příslušenství. Pojďte se s námi podívat na pár tipů.

Sušička filamentu

Netušíte, jakou tiskárnu daný člověk má, takže se neodvážíte vybírat příslušenství přímo pro tiskárnu? Ideální volbou je sušička filamentu. Filament (náplň do tiskárny) skladovaný v místnosti bez speciální péče postupně absorbuje vlhkost a ztrácí na kvalitě. Tisk z takového materiálu je pak nekvalitní. Vhodné je ho předem odvlhčit.

Levnější variantou sušičky jsou uzavíratelné sáčky s ventilem, do nichž se filament umístí a pak se odsaje vzduch.

Ochranné pomůcky

Chcete blízkému člověku ukázat, že vám na něm záleží? Ochranné brýle nebo pracovní rukavice jsou dobrou a levnou volbou. Sice nejsou nezbytností, ale rozhodně zvýší bezpečnost práce.

Tiskové podložky

Tušíte, jaký model tiskárny daný člověk má? Pak můžete investovat do nové tiskové podložky. Levnější variantou jsou pak samolepicí podložky. Pomohou například vytvořit jemný strukturovaný vzor na povrchu výtisku. U těchto samolepicích podložek ani není třeba znát typ tiskárny, dají se zastřihnout.

Sharplayers prodává taktéž náhradní díly pro 3D tiskárny. Můžete tedy pomoci modernizovat tiskárnu či opravit nefunkční tiskárnu. Někdy je mimochodem lepší se zeptat, co si daná osoba přeje pod stromeček. Neváhejte to udělat, případně se poraďte s odborníky v Sharplayers. Jsou ochotní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient