Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

eStránky.cz: Jednoduché webové stránky si může snadno vytvořit úplně každý

2 min read

Pro velké obchodní společnosti, výrobní podniky, řemeslníky i poskytovatele služeb jsou v dnešní době internetové stránky naprosto nezbytné. Stále častěji si je ale zakládají i lidé, kteří jen chtějí zprostředkovat své zážitky, poznatky nebo třeba vlastní literární tvorbu co nejširšímu okruhu zájemců. Na internetu tak zdaleka najdeme nejen firemní webové stránky. Velká část jeho obsahu slouží jako bohatá studnice informací z nejrůznějších oborů. A stranou nezůstává ani zábava.

Je vytvoření www stránek opravdu tak náročné, jak se zdá?

Ve společnosti panuje přesvědčení, že založení a provozování vlastních internetových stránek vyžaduje rozsáhlé odborné znalosti. To ale dávno není pravda. U složitých webových aplikací je sice znalost programování nezbytná, firemní webové stránky obsahující prezentaci služeb a informace o společnosti, vlastní blog nebo informativní stránky o určité turistické lokalitě hravě zvládneme i sami bez jakýchkoli znalostí problematiky. Jen je třeba vědět, jak na to.

Hotové šablony nám usnadní práci a zajistí profesionální výsledek

Spoustu času i peněz můžeme ušetřit, když využijeme propracovaný automatizovaný systém. Ty umožňují snadné vytvoření kvalitních webových stránek i úplným laikům. Nabízejí uživatelsky přívětivý editor, ve kterém zvládne přehledné a estetické internetové stránky zhotovit i úplný začátečník. Soukromým osobám, spolkům, obcím i řadě firem se proto obvykle nevyplatí investovat do internetových stránek na zakázku.

Proč si vybrat službu eStránky.cz?

Právě eStránky.cz si získaly velkou oblibu uživatelů díky jednoduchému ovládání a snadnému provádění úprav. A k dispozici je více než 35 šablon. Navíc mají skvělou technickou podporu v češtině, která je zákazníkům k dispozici na e-mailu i na telefonu. A na všechny placené balíčky je pro čtenáře blogu přichystána v termínu od 1.2. do 30.4. sleva ve výši 35 %. Stačí jen zadat kód SLEVA35.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient