Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Máme pro vás skvělé tipy na dárky

2 min read

Každým rokem kupujeme spoustu dárků svým kamarádům a rodině. Slaví se narozeniny, výročí, Vánoce, den svatého Valentýna, jmeniny a mnoho dalších oslavných událostí. Ale nápady na dárky již dochází. Nechcete-li se opakovat a kupovat neustále stejné dárky, inspirujte se na internetu. V dnešním článku vám dáme skvělé a originální tipy na dárky.

Zážitkové tipy na dárky

Zapomeňte na tradiční dárky, jako jsou kytice, parfémy, bonboniéry a podobně, zaměřte se na originální dárky, jako jsou zážitky. Dárek pro ženu může být originální. Na takový dárek člověk nikdy nezapomene. Naše tipy na dárky zahrnují jak adrenalinové, tak i relaxační zážitky. Velmi oblíbené jsou tandemové seskoky, ale na popularitě neztrácí ani bungee jumping či jízda na vodních lyžích. Pro muže jsou zase připraveny dárky v podobě letu stíhačkou, vrtulníkem či jízdě rychlým autem.

Tandemové seskoky jsou na prvním místě

Mohli bychom říct, že v posledních letech jsou na prvním místě v oblíbenosti tandemové seskoky. Jedná se o unikátní dárek, plný adrenalinu. Na tandemové seskoky člověk jen tak nezapomene. Uskutečňují se z výšky 4 000 metrů nad zemí, oslavenec si užije volného pádu rychlostí až 200 km/hod a zhlédne svět z ptačí perspektivy. Kdo by si nepřál odnést se od všech starostí a povinností, zapomenout na ruch velkoměsta a vyskočit si do prázdna a ticha.

Když ne adrenalin, pak odpočinkové zážitky

Ale někteří lidé adrenalinu neholdují a preferují spíše zážitky relaxačního charakteru. Takové zážitky budete hledat hlavně pro své rodiče či prarodiče, kterým už extrémní sporty nic neříkají. Pro ženy jsou k dispozici relaxační zážitky, jako je poukaz do kosmetického salonu, na matrace, na gelové nehty a podobně. Mezi další relaxační zážitky patří víkendové pobyty v lázních, poukazy na masáže a v poslední době jsou velmi oblíbené pivní koupele. Tyto zážitky mají blahodárné účinky jak na tělo, tak i na mysl.

Tvorba webových stránek: Webklient