Webrecenze

recenze, testy, zkušenosti

Jaké nehty na svatbu?

2 min read

Svatební den je jeden z nejkrásnějších dnů. Proto je velice důležité, aby nevěsta vypadala k světu, byla krásně nalíčená, upravená a měla krásné šaty. Jenomže nezáleží jen na těchto věcech ale i na nehtech.

Proto si dejte záležet jakou barvu či styl zvolíte, aby perfektně ladil k vašim šatům. Doporučujeme zvolit gelové nehty či přírodní nehty kratší, aby to vypadalo přirozeněji. Je několik typů, jak si můžete nechat upravit nehty. Buď můžete nechat své přírodní nehty a jen je lehce upravit, můžete si udělat také francouzskou manikúru nebo gelové nehty.

Tip: Krásné svatební dekorace koupíte na OLO.cz

Francouzská manikúra je jedna z nejoblíbenějších úprav nehtů. Tato úprava je totiž přirozená, jednoduchá ale zároveň krásná. Tento typ nehtů si můžete udělat samy doma nebo u odborníka. Také nejsou drahé a hodí se k jakémukoliv oblečení. Jestliže má žena své krásné přírodní nehty, tak je za vodou. Ženy, které se o své nehty starají, si mohou zvolit barvu laku či ozdobu a jejich nehty vypadají báječně.

Přirozenost se cení!

Gelové nehty jsou vhodným typem pro ženy, které neměly to štěstí jako ženy s krásnými přírodními nehty. Jestliže jste tedy zvolila gelové nehty, zvolte barvu, která bude na svatbu jemná, jelikož se barvy jako např. černá na svatbu absolutně nehodí.

Tvorba webových stránek: Webklient